Jak si dopomoci k těhotenství

Snažilkovské metody

Přejete si mít miminko? Občas je potřeba tu přírodu trošinku popostrčit. Přečtěte si několik rad, které je při snažení určitě dobré znát.

 • 28.5.2014 10:34

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #82002

  Mě teda nejvíce pomohla kyselina listová. Koupila jsem si jí na doporučení kamarádky v lékárně. Kde mi doporučili kyselinu listovou 800mg od ElastiQ. Zadařilo se nám asi tři měsíce od užívání. Předtím jsme se snažili rok a neúspěšně. Také mi hodně pomohl myslet na to, že se nám to povede a nepřipouštět si jiné myšlenky:)

 • 10.3.2013 12:18

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #44998

  Ahoj prosím tě není to Vitatonik ale Vitatonic. Jo a ještě jsem chtěla ženám z endometriozou a PMS se doporučuje Vitex agnus castus/drmek obecný(jhněčí)/od ovulace do ms,jelikož je pro zvýšení progesteronu někdo ho pije nepřetržitě,ale zkracuje to cyklus.,kterého mají málo,na ovulaci je lepší maliník.V případě čaje. A v případě bylinných kapek Mastodion(30-40kapek denně 1x-2x denně,volně prodejné) a tabletek Agnucaston(1x denně ráno,na předpis) se bere nepřetržitě po dobu 6 m.Po 3 m. nutná kontrola na gyndě. A ženám s PCO se doporučuje Nosifol. Celý 3 cykly.Pokud nedojde ke zlepšení tak se pokračuje další 3 cykly.:-D Ženám s endometriozou,PCO, a hustčí krví se doporučuje Pestrec mariánsky

 • 17.2.2013 22:43

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #56370

  Mám dva kluky a stále čekáme na holčičku :( sranda je ta že po svatbě jsme nemohla tři roky otěhotnět a nakonec jsme jeli do Františkovích Lázní každý zná asi tu historku o Františkovi :D já si sáhla a místo umělého těhu ,mě poslali domů že čekám syna :D

 • 15.7.2012 13:10

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #41640

  Ahoj. zajímal by mě názor na kyselinu listovou? máte s ní nějaké zkušenosti? Díki za odpověď

 • 5.3.2012 20:37

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #39090

  Ahojky, děkuji za pro mne cennou informaci. Slyšela jsem o Gynexu samou chválu, dokonce jej užívá moje kamarádka. Sice ne na otěhotnění, ale kvůli jeho dalším pozitivním účinkům a zatím je spokojená. Vyzkouším. Co se týče bylinek, tak jsem si už zkoušela míchat čaj z kontryhele, mateřídoušky, mochny a dalších bylin, které mají podporovat ženské orgány a otěhotnění. Po půl roce jsem to vzdala a začala jsem pít vždy jeden druh bylinky. Každé tělo je jiné. Byla jsem na vyšetření, kde mi zjistili průchodnost jednoho vejcovodu. Naštěstí je manžel v pořádku, takže věřím, že se to za nějaký čas povede. Vyzkouším však kontryhel z Gynexem a uvidíme :-) Ještě jednou děkuji za tip, pak dám vědět, jak to dopadlo :-)

 • 24.11.2011 19:35

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #24397

  Holky, pokud můžu poradit, jak jít otěhotnění naproti, tak doporučuji užívání kapek Gynex v součásti s Kontryhelovým čajem. S manželem jsme se rok snažili a bez výsledku. Věděli jsem již předem díky mému zdravotnímu stavu, že to bude problém. Pak mi doktorka doporučila Gynex a do dvou měsíců se zadařilo. Bohužel to ale nedopadlo dobře a musela jsem na potrat. Po zákroku jsem začala pravidelně pít Kontr. čaj a po třech měsících jsem zase začala užívat Gynex. No a je půl roku po potratu a dnes mi Dr. potvrdila těhotenství. S manželem jsme neprováděli žádné postelové eskapády, ani jsem si nehlídala ovulku. Menstruační cyklus jsem měla roztahaný do 60 dní a po užívání čaje a kapek se mi cyklus upravil na 35 dní. Všem tedy přeji hodně štěstí!

Pro přidání návrhu se musíte přihlásit.

Nejlepší rádkyně

Aktivita na WomenZone

TOPlist