Zatočte se svým trápením

Bolestivá menstruace

Bolestivá menstruace postihuje skoro každou ženu. Proč k ní dochází a jak se proti ní bránit? Lékařská, praktická či přírodní cesta, která je ta pravá?

 • 17.1.2012 20:42

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #37854

  Ahoj na silnou menstruaci taky pomáhá 100% pomerančový džus nebo nějaký jiný kyselý,mě osobně nejvíce pomohl pomerančový.

 • 10.7.2011 18:40

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #19091

  Ahojky byla jsem v CAR a tam mi poradila Dr. MEGABRUSINKY.Ty mi poradila na močové cesty . A ony mají ještě i účinek na bolestivou ms. Brala jsem je 6týdnů a zabralo to na obojí.Na ms to chce začít brát megabrusinky tak 5dní před ms.Anio jsem nevěděla, že ji mám.vřele doporučuji.:-):-):-)

 • 31.12.2010 9:28

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #20955

  Ahoj JVH, dlouho jsem tu nebyla, ale teď v novém roce to určitě doplním, za Tvůj návrh jsem ráda, jsou to hodně důležité indormace. Díky.

 • 6.12.2010 12:35

  Návrh od uživatelky Bývalá uživatelka #19091

  Ahojky.Nikdy jsem neměla tu myšlenku na to,že mám endometriozu.Říkalo mi to jen to,že mám již od mých 7 let velmi bolestivou menstruaci. Ale jelikož z důvodu stále se nedařícího otěhotnění jsem musela podstoupit laparoskopii a tam mi zjistili endometriozu. Před laparoskopii jsem zkoušela skoro všechno.Vytamíny(i E-což v tomto případě také nebyl dobrý nápad),čaje a tak. Po laparoskopii mi bylo řečeno,že jsem si s kontrihelovým čajem pěkně(na hnojila),je sice výborný skoro na všechny ženské problémy včetně zánětu,ale ne na endometriozu,jelikož se po něm zkvalitňuje a zvyšuje děložní sliznice a pokud zesílí natolik,že se začne předčasně odlučovat může se usazovat jak v těle tak odtékat v podobě špinení třeba i týden před ms.a naopak již vzniklou endometriozu může tento čaj podpořit v růstu a z malé endometriozi může být i velká.Reaguje na hormony a chová se stejně jako normální děložní sliznice. mé doporučení zní v tom,sice zdravé pacientky či pacientky bez endometriozi podpořit v užívání jak píšeš,ale také varovat ty kteří nevedí,že mají endometriozu nebo vědí varovat před užíváním. Sice pomáhá před bolestí při ms,ale v tomto případě se endometrioza podpoří. Děkuji.J.

Pro přidání návrhu se musíte přihlásit.

TOPlist