Nemohu být těhotná ?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #21243 29.1.2010 14:47

ahoj holky pořád se mi nějak nedostalo odpovědi tak to zkusím ještě jednou..beru lindynette 20 cca rok a něco,celkem bez problému,ale od listopadu 2009 mám o hodně slabší menstruaci a na konci prosince jen slabý 3-4denní výtok a asi tak druhý den MS v noci mi bylo strašně na zvracení skoro celou noc jsem nespala(ale nezvracena jsem) přisuzovala jsem to stresu ale přesto jsem si 6.den 7denní pauzy dělala test byl negativní to samé o den později.Byla jsem u lékařky a jen mě vyšetřila a řekla,že pokud se to bude opakovat mám přijít a změní mi HA,ale teď 1.den sedmidenní pauzy mi opět bylo celou noc špatně(ale zase jsem nezvracela)myslíte ,že to může být těhotenství ? Žádné léky ovlivňující HA jsem snad nebrala jen Olynth(na rýmu sprej do nosu) a pilulky beru přesně na minuty... myslíte,že tělo nějak vycítí,že se blíží MS tzn. že nebudu mít takový přísun hormonů a tak se brání ? Mám změnit HA ? Nemáte někdo podobnou zkušenost ?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • yamd29.1.2010 15:14

  Dobrý den,

  předpokládám, že původní verze tohoto příspěvku je zde: http://www.womenzone.cz/poradna/otazka/je-treba-vymenit-HA-1102.aspx

  Jak sama vidíte, jednu odpověď zde již máte, je dost možné, že Vám odpoví i někdo další.

  Tento nový příspěvek jsem nucena smazat, pokud by každá uživatelka opakovala svůj dotaz, když se odsune z první stránky, byla by poradna brzy naprosto nepoužitelná.

  Děkuji za pochopení.

  Přeji hezký den

  Daniela
  Administrátor WomenZone.cz

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist