Krvácení uprostřed cyklu

Otázku položila: Bývalá uživatelka #17780 14.12.2009 20:11

Ahoj
začala jsem nečekaně krváce uprostřed cyklu, podle kalendáře mám mít ovulaci...beru antikoncepci Tri-regol cca půl roku. Teď už krvácím 5. den a stále se to nemá k odchodu (přičemž menstruaci mívám obvykle těch 5 dní). není to tak docela krvácení...je to spíše takové do hněda s příměsí krve, není to klasika. Je mi téměř 17 let a s přítelem sexujeme tak jednou týdně pouze s HA - pokud je to podstatné :)
Prosím jestli někdo něco ví, byla bych moc vděčná za odpověď.

P.S. Doktorka mne teď nevezme a když...tak do mě stejně jenom vrazí ultrazvuk jako vždy, takže si hledám novou. Takže prosím tyhle rady ne i když by to bylo nejlepší, to vím, ale k chlapům gynekologům mě nikdo nedostane :D

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahojky, měla jsem skoro dva roky stejný problém. Jak ti vychází cytologie? Mě vycházela v období špinění s antikoncepcí na 2 později cca po 1 roce špinění na 3. To už jsem si vyhádala doporučení na specializované pracoviště. Moje gynekoložka mě stále léčila hormonama na špatnou hladinu hormonů, nedostatek žlutého tělíska a nevím čeho ještě. Po návštěvě diagnostického centra jsem se dozvěděla, že musím na konizaci čípku. Takže skoro okamžitý nástup do nemocnice, zkrácení čípku a celkem dlouhá léčba. Naštěstí hystologie dopadla dobře, rakovina tam nebyla. Nechci tě strašit, určitě to bude pouze rozhození hormonů díky špatně zvolené antikoncepci. Jen chci říct, nic nepodceňovat a raději vyhledat lékaře, klidně i chlapa, není se čeho obávat, skutečně bývají lepší než některé gynekoložky. Hlavně to nepodceňovat a nenechat to být.

  • Ahoj, já měla radu od doktora (také muže), že jakmile začnu krvácet uprostřed cyklu při braní HA, rak mám pkamžitě přijít. Je to prý poklesem hormonů a injekce to spraví. Při krvácení se nevyšetřuje, tak je v tomto případě jedno, zda je lékařem muž či žena. Jinak musím potvrdit špatné zkušenosti s paní doktorkami, ono ani u muže není jisté, že je to ten pravý (nejen jako partner, ale i v případě lékaře). Někdy pomáhá poradit se s kamarádkami, kam chodí a jak jsou spokojené. Nevím, odkud jsi, v Praze bych doporučila pana doktora Vorlíčka v Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí - jen nevím, jestli momentálně bere pacientky :)

  • Problem bude nejspis s antikoncepci musis ji zmenit. Najdi si nov eho doktora,ja mam zenu ale nic moc chci chlapa gynekologa jsou mnohem citlivejsi.

    Drzim palce at se to vyresi brzo

  • No tak nakonec jsem tu antikoncepci brala půl roku špatně =-O Prý je zázrak, že jsem neotěhotněla . . . takže lidi paní doktorku ve Skutči nedoporučuju :-!

  • Ahoj,bereš antikoncepci,takže ovulace neprobíhá.Co se týká tvé lékařky,asi zřejmě není opravdu ta pravá.Mělabyti nejspíše změnit antikoncepci.Nesedí ti prototy problémy.Nebo to může být i zánět.To měla nedávno kamarádka která bere také antikncepci a měla dost silný zánět.Dostala ascorutin a atb.Co se týká výběru lékaře,tak nechápu proč nechceš muže.J8mám osobně zkušennost jak s muži lékaři tak ženami.A mohu říci zlatý lékař.Měla jsem dvě gynekoložky a byl toděs a hrůza.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist