Toxický šok nebo chřipka?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #438399 5.9. 18:17

Ahoj holky, měla jsem tento týden menstruaci a ve středu večer jsem usnula hrozně brzo, takže jsem si nevyměnila tampon a měla jsem ho zavedeny asi 15h. Dnes ráno se mi rozjely horečky, nejdřív 37,7 a stoupalo to až na 38,7, kdy uz jsem sáhla po paralenu (asi ve 13h), cely den me doprovází také zimnice a slabší rýma s kaslem, bolest v oblasti uzlin a především malátnost a poměrně velká nauzea (vše náhle od dnešního rána) ale nezvracela jsem.Strach z tox. šoku mě vyhnal na pohotovost (mozna zbytečně, vím ze je to vzácně, ale radši jsem chtěla mit klid) kde mne doktor odbyl, ani mě nevyšetřil, z moči mi řekl že mám zánět močáku, předepsal algifen, antibiotika na 5dni a do zprávy napsal uretralni syndrom. No ted teda mam teplotu jen 37,5 (nevim, jestli stále působí paralen) ale zimnice, nauzea jako u té horečky stále přetrvává, a teda rýmu mam ted silnější + me skrabe v krku. Nevim teda, jestli ještě zítra radši nezajit k obvodacce, nechci tam jít zbytečně ale teda nepřijde mi, ze bych tyto příznaky měla od mocaku, kdyz navíc nemam žádné obtíže při močení, ani bolest v podbrisku, jediný co tak mě bolí dole v zádech (také začalo dnes), tak ted nevim, chci mít uz hlavne klid :D co myslíte?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • sisterrys5.9. 21:12

    Pokud bys chtěla konzultovat obvoďáka, určitě bych volala. Podobné symptomy má taky covid (nechci samozřejmě strašit, ale i to je možnost) a předpokládám, že se stále doporučuje při respiračním onemocnění (tedy i rýma kašel) k dr nechodit, ale volat. Když tě bude chtít vidět, řekne, ať přijdeš. Ten močák se mi taky nepozdává, ale pokud to vyšlo z moči...

  • Bolest zad by mohla být od močovýho měchýře nebo ledvin, teplota a zimnice asi teoreticky taky. Ale kašel a rýma těžko. Nejsi prostě jenom nachlazená? Pokud z moči vyšel zánět, tak to tak bude. Samozřejmě můžeš dojít k praktikovi ještě kvůli kašli a rýmě, pokud je to zlý. Mimochodem, pokud máš zažívací potíže, Paralen je fakt špatnej nápad. ;)

  • Co čtu příznaky soku, tak teplota rychle a vysoko vystoupá nad 39 a je nízký tlak. To nemáte. Je tam dost rychlý a závažný rozvoj. To u vás nyní neprobíhá. Spíš bych to vyloučila.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 064 otázek, kterým se dostalo 263 027 odpovědí a 402 886 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist