Radostné info

Otázku položila: Bývalá uživatelka #16815 9.10.2009 17:22

Ahoj holky,

zdravím všechny,které sem chodíte,chci Vám sdělit radostné info,dnes se mi ukázaly //.Po půl roce snažení,takže náš malej bude mít sourozence,pokud bude vše ok...Začala jsem před 14ti dny pít kontryhelovej čaj a tady je asi výsledek:)Čárky mám na obou testech,typuji tak 14 dní těhu,jsou ale slabé,ale v limitu.-mamatest.Zítra testnu z ranní moče:)
5 dní mne palí bradavky,ale u 1 dítěte jsem to měla jinak a dneska mne začalo bolet v podbřišku,jako kdyby jsem dostala ms,tak jsem nakoupila vložky a cestou se stavila v lékárně a testla a výsledek Vám píši.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahojky holky,děkuji moc!!Čekala jsem na to,jak na zázrak a on to vlastně je!!!Pijte kontryhel!!!!!!!

  Jarmulko,vypadá to nadějně,ale prď na měření,pokud to děláš déle a víš kdy máš ovu.Já měřila 3 měsíce a jen mne to stresovalo a už jsem se bála,že to nepůjde a každé ráno před ms jsem šílela,že to zase dostanu.
  Přestala jsem měřit bt,dneska ráno jsem jí měřila,když jsem šla ve 4 hod.na wc ale měřila jsem už když jsem byla z postele venku,což nemá smysl a měla jsem 36,5,takže jsem si říkala,že je to ztracený,že tím,že jsem se zvedla,teplota ještě stoupla,takže mám ještě méně než naměřených 36,5 a pomalu se srovnávala s tím,že tostanu zase tu mrchu a ejhle....JE TO TAM!!!!
  Takže na bt bych se vykašlala..podle mého měřění mám ovu po ms a tohle vypadá,že jsem otěhotněla uplně jinak než kdy mám plodné dny.Jediné,co u nás je posl.2 měs.jinak je,že tulení bylo ob dva dny až ob 3,ale až do konce cyklu poctivě.
  Měsíce před tím,to bylo skoro každý den a tak do 20tého dne cyklu a to možná bylo špatně....

  Graf máš pěkný,ale jak je vidět,těhotenství vůbec bt vysokou mít nemusí.

 • Ahojky holky,děkuji ještě jednou mnohokrát!!!

  Leni,včera jsem se na pití kontryhelu ptala v lekárně a není pití kontryhelu omezené,takže se může i v začátku těhu...já ho vůbec nepila podle nějakého návodu.Prostě jsem ho koupila a začala pít.Pila jsem ho si 14dn,tzn.po ovulaci a před ms sem ho vysadila na dva dny a mám z toho pos.test.Může to bý náhoda,ale nemusí,nicméně jsem ráda.

  Micinko,také moc děkuji,z vlastní zkušenosti radím..vykašlete se na měření bt a nestresujte se!!Vím sama,že je to těžké,ale o to větší pak bude překvápko,než neustále pozorovat,jestli se bt drží!!!
  Přeji Ti,ať také co nejdříve máš //!!

  Vlastně Vám všem!!

 • Ahoj Gabčo!!!! Moc moc moc gratuluji a věřím,že vše bude ok!!!! My se také snažíme o druhé mimi. Dceři je už tři a půl. Jsem zaregistrovaná i na fertility a dělám si tam garfík a dnes to na mě vybalilo,že mám třífázovou křivku a že bych mohla být jako těhu!!!!! Prosím mrkni se a písni mi do komentáře,co si myslíš ty - přeci jenom jsi vážně šikulka a daleko lépe se v tom orientuješ!!!! Tady je odkaz : http://www.fertilityfriend.com/home/2a1734 A tfuj,tfuj,tfuj!!!! Moc ti to přeji Gábi!!!!!!!!

 • je je je mooooooc blahopřeji Gábi.Přeji hodně štěstíčka a opatruj se.

 • Ahoj Gábi! Přeji také mnoho štěstí a gratuluji. Lena

 • ahojky Gabčo,
  taky se přikláním k pití kontryhelu - ale jen do ovulace. a jak jsem vyčetla na netu tak se doporučuje pít v těhotenství až od třetího měsíce. - viz níže.
  tys mi radila, že bys ho pila i v prvopočátku těhotenství - já mám trochu strach, protože jsem první měla mimoděložní těhotenství a teď jsem moc štastná, že se to konečně zadařilo, tak to nechci zakřiknout.


  Jestliže existuje nějaká bylina pro ženy, pak je to kontryhel, protože jedinečně působí na většinu ženských chorob a potíží. Na prvním místě slouží ženám se slabou nebo vynechávající menstruací, zvyšuje pravděpodobnost početí a pomáhá udržet plod. Každá maminka, která chce donosit a snadno porodit zdravé dítě, by měla od třetího měsíce těhotenství, ale nejpozději poslední tři měsíce před porodem, vypít denně 1 - 2 šálky čaje z kontryhelu. I v případě, že začne žena v době těhotenství slabě krvácet, je třeba začít okamžitě pít kontryhelový čaj, navíc s troškou turanky, kokošky pastuší tobolky a přesličky. Kontryhel prospívá také dítěti, protože zlepšuje kvalitu mateřského mléka, podporuje jeho tvorbu a vylučování. A nejen budoucím maminkám lze doporučit tuto bylinku, ocení ho i ostatní ženy, neboť pomáhá při menstruačních poruchách a bolestech, zmírňuje výtoky, osvědčuje se i pří těžkostech
  souvisejících s klimakteriem.

 • taky se přidávám ke gratulaci,zasloužíš si to...tak at mimisek hezky roste a je zdravý:)

 • duramura10.10.2009 19:34

  taky moooc gratuluji :-) a drzim palce at je vse v pohode

 • Gábi tak to ti moc blahopřeju

 • ahojky Gabčo,

  taky se přidávám ke gratulaci.

 • micika10.10.2009 9:58

  Ahoj Gábi,moooc gratuluju a přeji moc štěstí.I nám stoupla naděje že to bude lepší(radila jsi nám na tema špatný spermiogram,je to i v nejžhavějších..)I ta tvá štastná zprávička to tu myslím rozzářila,pozitivum do nadějí nás všech...

 • Gabi, mooc ti gratuluju. Vím, že máš teď jiné starosti - radosti, ale mohu tě poprosit ještě o radu ohledně bolavého žlučníku. Předem díky. Paggy

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 929 otázek, kterým se dostalo 262 285 odpovědí a 402 511 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist