Může mít nachlazení vliv na MS, i když užívám HA?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #278131 10.10. 11:56

Ahoj holky.. před dvěma dny jsem začala kašlat (hlenový kašel), bolí mě plíce hrozně z toho kašlání, jsem celkově taková unavená... Beru akorát Mucosolvan. No a dneska ráno jsem se vzbudila a jak kdyby se mi spustila menstruace :-O Ani ne špinění, ale normálně krev trochu. Beru HA, a pauzu mám mít až za týden, je možný že kvůli té nemoci se spustí sama takhle brzy?? Nechce se mi hned letět k Dr., tak jestli mám vysadit antinu a normálně dát tu pauzu když už mi to začalo jakoby...

  • 10. 10. 2017 16:52:16 - full.avl změnila kategorie otázky
  • 10. 10. 2017 16:52:16 - full.avl změnila titulek otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Petrakim10.10. 15:00

    Je to možné a pokud te bolí plice,jakoby za hrudním košem,tak to bude chřipka.

  • Nevynechala jsi prášek? Krvácení se často spustí, když zapomeneš prášek nebo třeba pak víc za sebou. Jak dlouho ji bereš? Může se objevovat krvácení i během užívání. A pauzu rozhodně nedělej! Délka užívání prášků se zkracovat nesmí, jinak už ta HA nemá účinek. Můžeš pro jistotu zavolat na gynekologii a zeptat se, za to nic nedáš. :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 65 430 otázek, kterým se dostalo 217 186 odpovědí a 346 119 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist