Hormony pro navození menstruace

Otázku položila: Anonymní uživatelka #481559 19.9.2022 15:44

Zdravím, byla jsem u lékaře s tím, že moje menstruace byla naposledy před 57 dny. Těhotenských testů mám za sebou několik, všechny negativní. Žádné příznaky a žádná menstruace. Proto jsem si tam zašla. Udělal mi ultrazvuk, kde nic nebylo, ale říkal, že moje vaječníky vypadají jako PCO. Že nejsou, ale vypadají jako... A napsal mi 2 léky - norethisteron a proveru... Řekl, že je to jen na mně, jestli je budu chtít brát, že to jsou silné hormony. Mám půl roku od vysazení antikoncepce, reálně se ještě nesnažíme, takže mi řekl, že jsem ji ani vysazovat zatím neměla. Tak mi řekl, že mám 2 možnosti, buď tyhle 2 léky a nebo nasadit zpátky antiko. Máte některá z vás zkušenost s těmi léky? Ten první mám brát 10 dní 3x denně, od 15.DC mám brát 10 dní 2x denně ten druhý. A že mi určitě menstruace přijde... Jsem z toho lehce zmatená, tak jestli je tu nějaká, která zkušenosti má? Děkuju 🙂

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik19.9.2022 17:22

    Vykašlala bych se na hormony, ať v podobě antikoncepce a nebo na vyvolání menstruace a zkusila přírodní léčbu buď to bylinkovým čajem (kontryhel, měsíček, shatavari, maliník či nějaká čajová směs) a nebo zkus Gynnex. Gynnex mi pomohl od špinění před ms a podařilo se mi po něm otěhotnět. A mohl by ti pomoci s ustálením cyklu.

  • Vykašli se na rady radičů - amatérů. Buď máš důvěru k lékaři, nebo ne. Ten by měl nejlépe vědět, jak ti pomoci.
    Já měla trochu jiný problém s cystou a hormony, a Norethisteron mi velmi pomohl. Ale pravda je, že po něm, byla ms velmi silná a bolestivá - na to mě moje dr. ale upozornila předem.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 266 otázek, kterým se dostalo 271 743 odpovědí a 409 835 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist