zkušenosti s užíváním Clostilbegyt

Otázku položila: Anonymní uživatelka #318474 11.1.2019 11:19

Dobrý den, ráda bych se zeptat na zkušenosti a názory.
S manželem jsme se před 5 lety snažili o miminko, vysadila jsem po 7 letech antikoncepci a zadařilo se do 10 měsíců, bohužel to zkončilo revizí. Pak jsme měli problémy a starosti v rodině, stěhování, pohřby atd. Antikoncepci jsem od té doby již nepoužívala ani jinou ochranu. Po revizi se mi ovšem rozhodily cykly, MS již nebyla pravidelná, někdy přišla po dvou měsících a cykly se protáhly na 30-50 dnů běžně. Minulý podzim jsem šla za svou doktorkou, abychom začali tyto cykly řešit, dala mi Gynprodyl na tři měsíce a MS byla ihned pravidelná i po jeho vysazení cykly 29 dnů. Nyní jsme se rozhodli začít opět snažit o miminko, dostala jsem od doktorky Clostilbegyt užívání 1tbl. od 3 dne MS po dobu 5 dnů a také mi dala znovu Gynprodyl užívání od 22.dne MS 1-0-1 po dobu 5 dnů. Je mi 28 let. Chtěla bych poprosit o názory nebo zkušenosti, zda byste doporučili ovulační testy, jelikož vůbec nevím, kdy se mi ovulace dostaví, zda v klasickém rozmezí a pokud je zde někdo s podobnou zkušeností, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět a bylo těhotenství v pořádku atd. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost, či názor. Děkuji a přeji hezký den všem. :)

 • 13.01.2019 12:56:11 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Veronika3211.1.2019 14:32

  Při Clostilbegytu je důležité nejenom aby folikuly rostly, ale aby zároveň ovulace byla, proto se většinou dává Pregnyl (ten už asi na trhu není)nebo Ovitrell, je to hormon který ovulaci vyvolává. Mě doktor řekl, že při Clostilbegytu od 10dc do 16-18dc obden mít styk a ovulaci nemineme.pokud ano, tak nebyl použit Ovitrell. Při Clostilbegytu je důležité sledování folikulů na ultrazvuku(folikulometrie), bez tohoto sledování je to jako střílení na slepo, nemusíš na Clostilbegyt vůbec reagovat a bez Ovitrell nemusí vůbec k ovulaci dojít

 • PetuleJan8211.1.2019 11:35

  V tvém případě bych raději skusila měřit BT. Tak zjistíš,kdy ovuluješ a nevynaložíš tolik fin.prostředků. jinak já brala Clostyl dva cykly a zadařilo se ten třetí. Držím ti palce :-)

 • zabice11.1.2019 20:19

  Já sem před dětmi taky neměla ms po vysazení antikoncepce takže sem byla na hormonech až byl pravidny cyklus dostala jsem clostilbegyt. První tehu se zadařilo hned první měsíc užívání clostilbegytu celkové snažení bylo rok a půl a teď už budou malé 4roky jediné co jsem během tehu měla byla nevolnost a dost bolesti podbřišku ale byla jsem hodně hubená takže sem hodně cítila roztahování delohy, druhé tehu pomohl clostilbegyt až třetí cyklus a to bylo celkové snažení 8mesicu, vtomto tehu jsem mela hematomy nad plodem takže jsem byla na utrogestanu a nakazany přísný klid na 3tydny hematomy zmizeli a tehu už bylo bez problému až na otoky malému je už rok a půl..
  Nikdo ti neřekne že vše bude vporadku ale důležité je věřit tomu sama.
  Skrz ovulaci bych taky doporučila BT ale s těmi léky lepší ovu testy,jen to bude nákladnější
  Přeji hodně štěstí a ať se brzy zadari

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 341 otázek, kterým se dostalo 252 212 odpovědí a 394 298 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist