potvrzeno drobeček je tam a roste nám :)

Otázku položila: Bývalá uživatelka #15814 14.1.2010 9:21

ahojky zdravím všechny těhulky, tak já právě dorazila od paní doktorky, a výsledky zatím všechny dobré, v pondělí jdu na sreening do třebíče, jinak termín porodu mi paní doktorka vypočítala na 12.9.2010, nyní jsem konec 5.t.t., akorát krevní tlak nás trošku zlobí ale paní doktorka věří, že to bylo jenom z rozrušení a strachu a doufá, že nebude muset nasazovat prášky na snížení, ale to si samozdřejmě všechno ohlídá ;-) , předepsala mi také prášky na udržení těhotenství kvůli předchozímu potratu, holky jsem tak štastná, že ve mě roste ten malinký drobeček, další kontrolu máme 2.2. což je za dva týdny kdy dostaneme i těhotenskou průkazku takže se moc moc těšíme, opatrujte se všechny a přeji krásný denn :-[ a všem snažilkám přeji hodně štěstíčka určitě i vy brzo najdete na testíku vytoužené // čárečky :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Petronelko, tak to je skvělé, že je všechno v pořádku. Ještě jednou velká gratulace a užívej si těhulkování! Já jsem objednaná až na 28.ledna, tak doufám, že to bude taky v pohodě.

 • Tak to je super zpráva. Moc gratuluji a pěkně těhulkuj:.-)

 • Ahojky,tak to je bezva zpráva,moc ti gratuluji,užívej si mimíska.Vendy.

 • Ahoj Petronelko! Gratuluju moc! Kolik měříte v 5.t.t.?

 • Petronelko,jsem šťastná za tebe,gratuluji ti k miminku a opatruj se.

 • Moooc Ti gratuluji a přeji hodně štěstí ať to všechno dobře dopadne :-)

 • lidumilka.x14.1.2010 10:32

  taky se přidávám s gratulací a přeji příjemné těhulení:)

 • Ahojky,
  tak to je skvělé, kéž by tu bylo plno takovýchto pozitivních zpráv. Přeji krásné těhulkování, a ať je vše v pořádku.

 • Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat. Se svým přítelem jsem měla první pohlavní styk. Jestli se tomu teda dá přímo takhle v našem případě říkat. Mazlili jsme se, navzájem masturbovali. Po sléze si nasadil kondom a jednou do mě vniknul, né uplně, jen lehce. Ale přerušila jsem to. Necítila jsem se na to ještě dostatečne pripravena. Potom si kondom sundal a pokračovali jsme v pettingu. Oba jsme byli nazí a mám strach z toho, že když jsme na sobe jen leželi a občas se o mojí pochvu otřel, aby se do mě nedostala preejakulační tekutina. Četla jsem si o tom na internetě články a pořádně ani vlastne nerozumím tomu, co to vlastně je. Ale i tak mám strach, protože pri masturobaní jsem na jeho penise cítila mastnou "tekutinu" a tak soudím, že podle mého nazoru, by to mohlo být ono. Ale nevím, jestli i při mazlení a občasnem střetnutí penisu s pochvou, by se dalo otehotnet. A taky bych ještě chtěla dodat, že jsem byla panna, ale při vniknutí do mě prsty, protrhl panenskou blánu. Při masturbovaní k vyvrcholení došlo na břicho, mimo dělohu. Je mi 15. A mám strach z toho, že bych mohla otěhotnet. Já mám pořád strach :-( .. Probehlo to tenhle víkend, z pátka na sobotu. A dnes, už od pondělka, mám lehké bolesti v pobříšku a bolí mě ledviny, citím i bolest v prsou a na pleti se mi udělalo pár pupínku a asi cca za 7 dní mám dostat menstruaci, takže si myslím, že by to mohlo být z toho, protože takové bolesti pred menstruací mívám. Jenže né tak často dopředu. Jenže ted by to mohlo být ještě spojeno se stresem, který mám.. A zároven, kdybych dostala menstruaci, tak moje obavy z otehotnení vymizí.. Ale na druhou stranu se bojím toho, že ty bolesti v pobříšku jsou z toho, že bych mohla být tehotná. Snad menstruace dorazí tak jak má, nekde jsem ale i četla, že se klidne dostavit nemusí, at už ze stresu nebo z čehokoliv jiného a ženy, slečny, si pak myslí, že jsou tehotné, přitom nejsou. Tak snad to bude i můj připad.. Často chodím čurat, dneska dokonce i průjem. Prujem asi není priznakem tehotenství, řekla bych, že spíš stresu. Ale snažím se na to nemyslet, a i když na to nemyslím, bricho mě bolí. Asi to už mám tak natlačený v hlave, že mě to bolí porád nebo nevím :-(
  Myslíte si, že tehotenský test v mým případě není nutný? Nebo gynekolog?

 • Ahojky, taky moc gratuluji. My jsme už v 11tt a oba dva drobečkové se mají k světu. Tak si to užívej tak jako my :-)

 • Alepoň nějaká pozitivní zpráva pro mě dnes,,,užívej si holka,,Přeju ti to jako každé tady z Vás,,,

 • Ahojky.. Moc ti to přeju.. my jsme teprve na konci 3tt a na ultrazvuk a úplné potvrzení těhu jedeme až v 7tt to je 10.2. :( Proto ti i malinko závidím, že už jsi si jistá... Věřím, že u tebe i u nás bude vše v pořádku... Přeji moc štěstíčka a zdravíčka..

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 352 otázek, kterým se dostalo 264 480 odpovědí a 403 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist