nepravidelná ms po porodu. Jak dlouho?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #44720 30.9.2014 10:19

Prosím holky poraďte..
Rodila jsem 4.4., do července jsem kojila a neměla MS. První jsem dostala 27.7.-1.8., další 27.-31.8. a do teď stále nic... Můžu to mít ještě pořád rozházený? Já začínám pomalu panikařit, abych nebyla těhotná. Neměla bych být, nic nám neujelo..Ale kdyby to by byl asi dost průšvih..Jsem půl roku po císaři a hlavně druhé si nedovedu představit..Bojuju se sebou a pořád se dávám do kupy.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ja kojim do ted.Porodila jsem 17.4. První ms 15.7. a pak az za 46DC(cykly mam 34DC) a dnes jsme 32DC tak jsem zvedava :-)

  • ja myslím, že to určitě může být ještě rozházený. to tehotenstvi a porod je silena hormonalni bomba, do toho nová situace s mimčem, často stresy, nervy, nevyspani - jak pises sama, bojujes se sebou, davas se do kupy - to ma urcite vliv, ze telo jeste neslape jako svycarske hodinky:) takze se neboj a nepanikar (tim se to naopak jeste muze zhorsit a oddalit). pro klid duse bych si koupila testik. jinak ja jsem resila neco podobneho - mela jsem cisare letos v cervnu a ted v zari jsem mela stavy jako na zacatku tehu - letajici tlak, omdlivani, toceni hlavy, nevolnost. malem me ranilo - sice kojim, navic se chranime, ale nic neni 100%, ze... tak jsem jela s trimesicnim mimcem v kocaru do lekarny pro test a hrozne jsem se bala, co si o mne pomysli:-D tehotna "nastesti" nejsem a pricitam to opravdu tomu poporodnimu kolotoci a hormonum. u tebe to urcite bude totez

  • majdiiska já jsem rodila v únoru, první MS přišla v srpnu, další po 30 dnech, pak po 14, takže mně se to pořád srovnává. Asi to bude chvilku trvat, než se tělo hodí do normálu. Pro klid duše bych klidně udělala test, ale spíše bych vsadila na to, že se to prostě ještě srovnává ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 694 otázek, kterým se dostalo 273 820 odpovědí a 411 010 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se