Velké zpoždění MS

Otázku položila: Michalla 20.2. 9:18

Dobré dopoledne, ahoj,
vím že mám blbou otázku, že se ani moc odpovědět nedá, ale stejně mně to nedá a zeptám se. Většinou MS dostávám kolem 11. dne v měsíci. Vždy před tím mám tak 2-3 dny velkou migrénu až na zvracení. Teď jsem migrénu měla minulou neděli a v pondělí, pobolíval mě podbřišek a nic. MS furt nemám. Je to už 9 dní zpoždění. 100% těhotná nejsem. Myslíte, že už mám plašit a objednat se k dr. nebo ještě vyčkat?
Budu ráda za každou radu, nervy už trochu pracují. Díky moc

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik20.2. 15:26

    Tělo není stroj a občasný výkyv je normální. Mohla se posunout ovulace a proto to zpoždění. Mohla si mít stres nebo jsi byla nachlazená, nemocná. A klidně může i měsíc vynechat. Nechala bych tomu čas. A když víš, že těhotná nejsi, nemáš ani být proč nervózní.

  • Když víš, že těhotná nejsi, tak bych k doktorovi nechodila a počkala bych. Zpoždění je normální, jak bylo řečeno, tělo není stroj. Dokonce je přirozený, že MS jednou až dvakrát za rok úplně vynechá. Doktor by ti asi hned cpal vyvolávačku a neni nic dobrýho pro tělo. Pár dní zpoždění je v pohodě. ;)

  • Mela jsem teď taky problem-extremne dlouhý cyklus (měřím i BT a ovulace nebyla). Když sem 40.den cyklu volala dr tak mi říkala,že se to stát může a tak mám vyčkat. A pokud by nedorazila 50-60 den tak se mám objednat. Dorazila 56.den.
    Pokud víš,že těhotná nejsi tak dej tělu chvilku čas. Ovulace nemusela proběhnout q tělo nastartuje potom třeba z druhého vaječníku.

  • Já jsem měla zpoždění 10 dní, bylo to po covidu. Přes jedno léto mi měsíc úplně MS vynechala, takže to je v pohodě a nemusíš se ničeho bát.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 918 otázek, kterým se dostalo 266 362 odpovědí a 405 469 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist