Sperma :)

Otázku položila: Anonymní uživatelka #410238 10.4. 15:31

Ahoj holky chci se zeptat jaky mate názor na polykání sperma. :) Děkuji za názor

 • 29.07.2021 9:25:42 - yamd smazala odpověď od amelia0000

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Kamarádka tím žije ... já jsem s tím začala orální sex provozovat poslední půl rok a polykání záleží hodně na tom, jakou životosprávu partner má ... když si dá večer pivo a k TV olivy tak mi to smrdí a dost vasí ale když si dá džus ananasový tak mi to pak nevadí ...

 • Docela by mě zajímalo, jak polykání spermatu souvisí s péčí o vlasy, péčí o tělo, těhotenstvím a antikoncepcí ;) Ten zbytek se ještě dá pochopit, ale tohle nechápu.

  A k tématu... Nevěřím, že to někomu doopravdy chutná a polyká rád. Mě se z toho zvedá žaludek, smrdí mi to (i z toho jak je to cítit je mi na zvracení) a neznám žádnou, která by to dělala ráda. To spíš chlapi to vyžadujou, nebo možná spíš nevyspělí kluci :D Znám totiž chlapy, kterým to přijde stejně nechutný jako mě.

 • Mně to vadí, celkově nemám ráda orál, jak mně, tak partnerovi... Pokud sperma spolknu, je mi špatně, takže to často nedělám

 • Já to raději spolknu než si to nechat dát na tělo, či obličej a pak to utírat:-D
  Né že by mi to chutnalo, ale dá se to :)) :-D
  Mně to teda nesmrdí vůbec, jen ta konzistence je taková zvláštní, proto to některá asi nemusí :-D;-) Asi je potřeba si na to zvyknout.
  Říkám si, že taky mu nemusím chutnat, ale chci aby mi to dělal... tak pro to něco musím udělat taky..
  Ale samozřejmě pokud to některé dělá špatně, nemůže to vydržet a třeba jde hned zvracet, tak není nic špatného, když to dělat nechce a nedělá to.:-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 185 otázek, kterým se dostalo 263 740 odpovědí a 403 330 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist