Slabější menstruace?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #404615 15.11. 17:57

Ahoj. Mám takové dilema - beru antikoncepci tři měsíce v kuse ( celé balení a pak přestávka ). Avšak při braní prvních pilulek třetího platíčka jsem navíc ještě do toho začala brát chemoterapeutika Biseptol 480 na zánět močových cest. Všude po internetu psali, že by biseptol neměl nijak funkci antikoncepce ovlivňovat, dokonce i v příbaláku je pouze že zeslabuje tricyklická antidepresiva a ne antiko a tak jsme spolu s přítelem předposlední den antibiotik spali ( neudělal se do mě projistotu ). No a teď jsem dostala menstruaci, vždy mám bolest břicha a do cca hodinky se dostaví krvácení. Ale dneska je to jiné - sice krvácím, ale je to spíš taková ta tmavá hnědá krev, ne ta klasická krvavě červená, a je dost hustá. Chapu, že je to asi jen rozjezd a je to první den, ale i tak se obávám, protože jsem se s tímto za dobu co beru antikoncepci ještě nesetkala.. jinak bolesti břicha stejné, možná trochu slabší než vždy... myslíte, že můžu být v klidu? Může se stát že je ms někdy takto slabější?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Lily715.11. 20:41

    Keď berieš HA, krvácaš len v dôsledku poklesu hormónov. Krvácanie teda môže byť iné, než klasická ms, niektoré ženy počas prestávky len špinia alebo im krvácanie úplne vynechá. Je to normálne, nemusíš mať z toho stres. Naviac si brala lieky a telo nie je stroj.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 971 otázek, kterým se dostalo 247 804 odpovědí a 387 950 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist