Podivná menstruace

Otázku položila: Anonymní uživatelka #392029 17.5. 23:03

Ahoj. Je mi 11. Někdy v lednu jsem dostala svoji první menstruaci. Podle mě to menstruace nebyla byl to podle mě hnědý výtok. Nebyla v tom vůbec žádná krev. Když jsem ji dostala podruhé už tam bylo více krve. Pak jsem to měla asi jednou normálně po měsíci a byla tam skoro jenom krev. Pak jsem to dostala se zpožděním jednoho týdne. Pak jsem to měla približně po týdnu asi 3 dny pak zase po týdnu týden. Teď jsem to dostala po dvouch týdnech. Myslíte že je tohle normální? Vím že ze začátku to není pravidelné ale vždy jsem myslela že to spíš dítě dostane později a ne takhle třeba jen po týdnu.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • buccaneerka218.5. 1:15

    Je to úplně normální. Jsi ještě dost mladá, tělo se teprve srovnává. Navíc hraje roli i dost věcí okolo jako nachlazení, nemoc, léky, stres, změna prostředí, cokoliv může ovlivnit menstruaci dopředu nebo dozadu. Od ledna to není ještě ani půl roku. Ještě bych počkala tak čtvrt nebo půl roku a kdyby se to potom neustálilo a chodilo to co 14 dní, tak bych to řešila s doktorkou. Ale pokud to není silné, bolestivé a časté současně, tak by asi ani doktorka nic nevyřešila. A je zbytečné do sebe nechat cpát léky nebo píchat injekce na nějaké srovnávání.

  • patiperra18.5. 10:55

    Jo, takhle na začátku to tak může být. Já měla první menstruaci taky jen takové hnědé špinění, pak další už docela silná a bolestivá mi přišla až po cca 70 dnech, a pak se to střídalo třeba po 14 dnech a byla zase slabá a hodně dlouhá, pak zase třeba přišla až po 50 dnech a byla 6 či 7 dní, a zhruba po roce se to ustálilo. nezbývá než tohle období přežít, nos neustále s sebou vložky a náhradní kalhotky. Kdyby se ti to neustálilo ani po roce -dvou letech od první menstruace, tak si zajdi k dětskému gynekologovi, ale v 11 a takhle na začátku bu´d úplně v klidu.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 69 562 otázek, kterým se dostalo 232 174 odpovědí a 367 676 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist