Poceni

Otázku položila: Anonymní uživatelka #203848 13.2.2018 13:01

Ahoj. Už od puberty mám hrozné problémy s pocením. Doma se tolik nepotím,ale když jdu na veřejnost je to hrozně nepříjemné. Neustálé musím nosit bílé nebo černé svršky. Když už si vemu barevné musím si pres sebe hodit mikinu,vestu,aby ty nechutné koláče nebyly vidět. Zkoušela jsem driclor,ale začala jsem se místo toho potit na zádech. Když jsem kojila nebo mám před MS tak dva týdny se v noci potím a musím se převlékat. Hormony mám v pořádku. Nemáte nějaké vychytávky alespoň co se oblékání týče?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Vlozky proti poceni. Zadej do googlu :)

  • zajdi si za dr. ať tě pořádně vyšetří. takové nadměrné pocení může mít i vážnější příčinu a to je potřeba prvotně vyloučit. takhle namátkou to může být jeden z příznaků on. štítné žlázy nebo taky TBC..... určitě bych to prvotně řešila s dr., navíc i omezení pocení by ti mohl poradit lékař. noční pocení s nutností převléknout se opravdu není normální.
    všeobecně je dobré omezit potraviny, které zahřívají tělo-chilli, zázvor ap. z bylinek pomáhá omezit pocení pravidelné pití šalvěje (2g na 250ml vody 2x denně) nebo kozlík a jsou i čajové směsy. nebo zevně do koupele list ořešáku, dubová kůra, řepík nebo levandule

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 70 905 otázek, kterým se dostalo 237 063 odpovědí a 373 757 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist