Pilulka po

Otázku položila: Anonymní uživatelka #423839 27.8. 15:57

Chci se zeptat jak dlouho jste po užití pilulky dostali ms

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahooj, já jí brala v listopadu (selhal nám kondom a s přítelem jsem chodila tehdy 2 měsíce, takže ne úplně top situace na mimčo) a menstruace mi přišla normálně. Žádné kor změny jsem nepozorovala (trochu možná takový útlum, jak když jsem brala HA) a ani jsem netestovala, nepovažovala jsem to za důležité. Mám cyklus vždycky tak 25-28 dní a ani potom další cykly jsem žádné výkyvy neměla, ale je to zcela individuální. I menstruace mi přišla po vysazení HA (po 5. letech užívání) po 36 dnech a pak se to znormalizovalo na můj původní cyklus 25-28 dní, který jsem měla od těch 12ti let cca.

 • Ahoj, nestresuj, nezakládej pořád stejná témata.
  Tělo je rozhozeno a prostě zachovej klid. Můžeš ti pár cyklů vynechat. Můžeš mít jinou sílu ms či bolestivou.
  Dala si tělu driják a musí se s tím vypořádat.

 • Ja menstruaci i po pilulce po dostala uplne presne, ale kazdej je jinej. Nekomu cyklus muze rozhodit dost, nekomu vubec.

 • Nechci byt zla, ale dokazes pochopit ze ta tabletka je takovy desny driak ze by bylo az divne kdyby ta ms prisla presne?8-o
  Pokud sis delala testy a jsou negativní, proc plasis, hm?

 • Už je to pár let. Ale MS jsem dostala normálně podle termínu, asi ani nebyla silnější nebo bolestivější. Ale po tom Postinoru mi bylo fakt brutálně blbě, nejhorší byl asi ten žaludek, měla jsem co dělat, abych to nevyzvracela (po 12 hodinách jsem brala druhou a bylo to to samý). Blbě mi bylo několik dní, myslím, že mě i bolela hlava.
  Ona je to fakt velká dávka hormonů najednou, zabraňuje otěhotnění, takže třeba i blokuje ovulaci = posune se i MS. Dost holkám/ženám to rozhodilo cyklus na několik měsíců.
  A příště použijte ochranu a hlavně správně. Kondom sice může prasknout, ale ve většině případů je to špatným skladováním nebo zacházením (protržení, nošení v peněžence, špatná velikost). Bohužel prasklý kondom jsem zažila, takhle zpětně už vím, že to byl přesně ten důvod - špatná velikost a při nasazení zůstal vzduch v rezervoáru (nemá tam být).

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 158 otázek, kterým se dostalo 255 210 odpovědí a 397 000 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist