Nedostala jsem to

Otázku položila: Bývalá uživatelka #11236 20.10.2009 14:22

Ahojky, mám takový problém...Už jsem měla mít před týdnem menstruaci a pořád nic...Dělala jsem si 2.testy a negativní...Nevím čím to je...můžete poradit, prosím?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahoj nikollinko, akorát jsem si četla tvou otázku s mensesem...to mě mrzí, že si to dostala:-( Mám pořád křeče do břicha, šílený výtoky...tak uvídím, třeba se mi to také brzo dostaví:-(

 • Může jít o hormonální poruchu nebo jsi prodělala nějaký stres a menstruace má zpoždění. A taky je tady možnost, kdy ovulace byla později než je u tebe obvyklé a těhotenský test ještě nezaznamenal zvýšenou hladinu hcg. Ještě bych týden vyčkala, pokud tedy nemáš jiné zdrav.problémy, a pak zašla raději k lékaři, pokud se menstruace nedostaví sama.

 • No já jsem to tky zatím 3 dny nedostala :( ale asi to mám ze stresu. Hofdně se stresuju ve škole :(

 • Ahoj,je mi 15 a měla jsem styk se svým klukem .Měla jsem to dostat 30.12.2012. a už 5 dní mám spoždění ...udělala jsem si test a ten mi vyšel že těhotná nejsem tak se chci zeptat jestli je normální že to mám takhle spožděné.Poradili byste mi co mám dělat prosím?Největší spoždění jsem měla 4 dny .Už si nevím rady děkuju za odpověd.8-.

 • Ahojky.S manželem se snažíme o mimi už od konce května.
  Již 3x jsem juchala,že jsem těhotná a vždy jsem to dostala.Po vysazení antikoncepce jsem měla spoždění 16 a podle kalendáře jsem ovu hned měla(vím je to jen přibližné ale...,mynulý měsíc došlo i na ultrazvuk,paní doktorka mi řekla,že mám v děloze malý terčík,ale že je to tak malé,že těhu nemůže potvrdit,nakonec jsem to zase dostala(hodně a bol.).Tenhle m jsem to dostala 2x nejdřív 2 dny něco mezi špiněním a men.a pak hodně.Myslela jsem že to byl brzký samovolný potrat.Tak si se mnou příroda také trochu hraje.
  Babička mi vyprávěla,ža má maminka(na nebi)to měla do 5měs.těhu.
  Abych nebyla s títo po ní.Ha.

 • Ahojky,tak já to měla dostat 5.10 a měla jsem přesně 13 dní zpoždění a už mám menses,takže i takové zpoždění může být a to už jsem juchala,že čekám mimi a ono ne:-(

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist