Mohlo dojit k otěhotnění?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #425395 29.8.2020 21:30

Hezky večer,
mám asi hloupou otázku, nicméně jsem se s tímto strachem doposud nikdy nepotykala.
Včera jsme si s partnerem hráli, nepronikl do mě, ale třel svůj penis o moji vaginu, nicméně k pohlavnímu styku nedošlo.
Nakonec tedy vyvrcholil mimo mě, ejakulat utrel do kapesníku. Pote sel do koupelny, ale nevím, zda si umyl ruce. Když se vrátil, uspokojil mě rukou a já mám teď strach, protože nevím, jestli nezůstalo sperma na prstech a nemohlo tedy nějakým způsobem dojit k jejich proniknutí do mě. Moje otazka tedy zni, jestli bych pro jistotu měla užit pilulku po? Menstruaci už mám takto dost nepravidelnou, takže to mi vůbec nepridava, ze bych byla klidnejsi s jejím příchodem, protože nevím, kdy přijde.
Mockrat dekuji, přeji prijemny večer.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • stupidiack30.8.2020 10:04

  Proč ses ho normálně nezeptala, jestli si umyl ruce? Byla bys v klidu. A cpát do sebe pilulku PO v téhle situaci je zbytečné. Zaprvé bys tělo zbytečně zatížila hormony a zadruhé těhotná nejsi. :-)

 • Laaaaaaaaaaaaa29.8.2020 21:49

  Rozhodně nejsi, buď v klidu. :-) To by bylo opravdu hodně velké štěstí a náhoda :-)

 • buccaneerka229.8.2020 23:28

  Jestli je to partner, tak co se ho normálně zeptat, jestli si dobře umyl ruce?

 • Myslím že těhotná nejsi... Za mě to na 100% nevyšlo. Přesto vám tu někdo napíše že i tam ta možnost je... Ale sperma když je chvíli na vzduchu tak hned umírá životnost.... Za mě to by byl teda velký zázrak..... Kterému bych těžko věřila.... Kolikrát jsem měla já takových hrádek a sama si tam pomalu to sperma cpala abych jen otěhotněla a nikdy to tímto způsobem nevyšlo ... Byla bych klidná. A žádný prášek nebrala...

 • kachnikalendar30.8.2020 21:04

  Ahoj, nebála bych se toho tolik, nikdy jsem z podobných hrátek neotěhotněla. Ale zkus zapřemýšlet pro příště o nějaké antikoncepční metodě - aby ses nemusela tolik bát. Možnosti sjou různé, od hormonální předepsané gynekologem přes spermicidy (např. Pharmatex, volně prodejný v lékárně) až po počítání plodných dnů. Jistota je jsitota;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 314 odpovědí a 402 549 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist