Menstruační kalíšek

Otázku položila: Anonymní uživatelka #409142 2.12.2019 6:37

Ahoj holky, chtěla bych se Vas zeptat na dost aktualni téma menstruační kalisky.
Objednala sem si větší a menší na yuuki.cz vse přišlo jak melo, vyvarila sem je, vse ok. Pak přišlo první zavedeni ... Za boha to prostě neslo. Chci se zeptat na vase zkušenosti, rady a tipy jak na to. :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Taky jsem to tak udelala a kdyz jsem ho i po vsech moznych zkousenich zavedeni a upravy pořad citila, zavrela jsem jej do skrinky a je tam dodnes. Nemam uz ani chut to zkouset, dala jsem za nej 700 a mam to k nicemu.

 • micika2.12.2019 8:17

  Také jsem s ním zápasila, snad půl roku, vyměnila jsem i velikost.. Nakonec mám tu původní :-D a také byl odložený v šuplíku.. Teď už si neumím představit používat něco jiného. Já s ním ani nevím že to mám a zapomínám na něj, koupání pohoda, nejistota v nepravidelných cyklech, pohoda. Já jsem třeba zjistila že mi překáží čípek aby se mi mohl rozvinout, tak prstem jakoby strčím hranu kalíšku za čípek(aby čípek směřoval dovnitř kalíšku) po rozvinutí s ním zkusím pootočit, jak s ním jde točit dokola, není správně přicuclí a může sestoupit níž, což pak překáží, cítíte ho, je nepříjemný, nebo teče. Tak pak bříškem prstu ho jakoby podepřu, aby nakliuzal dolů, mírně ho tlačím nahoru a pro tom tlačím jakoby sem ho chtěla vytlačit. Pak zkusím zahybat, sedí. Pak už o něm nevím.

 • Ahoj, nešlo to proč? Nerozvinul se, tlačil? Tato značka je dle recenzí tužší a může být obtížné se s ní naučit. Pro mě byl problém velikost. Mám melunu a musela jsem koupit menší. Skládám jako tulipán. Sám se nerozvine, musím sama prstem. Jsem asi hodně úzká ani ho neobkrouzim prstem, jak se vsude píše l. Jedině po sexu to jde jak po másle.

  Zkoušej znovu při plné síle a třeba po sexu či orgasmu.

  Popřípadě jiné značky. Stojí to za to.

 • Taky mám Yuuki, používám sklad punch down, tou "špičkou" ho pak dávám dozadu, pak kolem obkroužím prstem, jestli se rozvinul a jestli je čípku (mám ho níž). Uvolnit se :) A taky je fajn ho opláchnout teplou vodou, trochu tím změkne a jde s ním líp manipulovat. Mě dělalo problém, že jsem ho ze začátku neudržela složenej jednou rukou :D Pak mi protékal, ale to bylo tím, že jsem ho dávala moc vysoko a čípek byl vedle, tak to teklo mimo. Jinak na FB je skupina kališnice, kde se můžeš taky poradit, akorát ne anonymně, ale chlapi tam nejsou :)

 • mufino152.12.2019 23:19

  Já vyzkoušela celkem 3 kalíšky, první dva klasické..ty mi neseděli, protekali, pak jsem si koupila kalíšek pro nízký čípek. První dva měsíce jsem musela vychytat zavádění, ale od té doby na něj nedám dopustit.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 339 otázek, kterým se dostalo 252 205 odpovědí a 394 279 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist