Menstruační kalhotky

Otázku položila: Anonymní uživatelka #511474 19.2.2023 10:54

Ahojky,chci se zeptat jestli máte některá zkušenost s menstruačními kalhotkami, chtěla bych si je koupit ale mám strach z protečení a zápachu. :/

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj. Mám zkušenosti se snuggs kalhotkami. Nevím přesně který tip ale pravděpodobně všechny kalhoty od této znčky budou fungovat stejně jen bude rozdíl v absorpci. Já jsem měla vždy slabší menstruaci cca 3 vložky za den a u kalhotek se 4 kapičkama mi vydrží těch 12 hodin v pohodě. Nikdy jsem v nich nijak neprotekla, kamarádka jednou ano když seděla hodně dlouho jinak při pohybových aktivitách ne. Jde o to si zvolit správně tu absorpci. Ty silněji absorpční kalhotky jsou malinko tlustší a pod legínama to trošku vytváří takový efekt většího pozadí. Já bych třeba doporučovala nejsilnější dny menstruace si k těm kalhotkám dát třeba tampon a potom klidně bez něj. Nejdřív určitě vyzkoušet doma jak dlouho ti danné kalhotky vydrží. A co se týká zápachu tak to jsem nijak nepostřehla během dne. Ale počítala bych s cca 2 kalhotkami na den + na noc jedny.

  • Ja mam len take z aliexpresu ale len ako podporu k vlozkam (tamponom). Za original znacku nie som ochotna platit (neplatim ani pri inom obleceni) kedze z hygienickeho hladiska to musi byt nechutne. Predstav si ze si v jednej vlozke v priemere 10-14 hodin. Tolko totiz trva 1 smena v praci aj s cestou. A prezliekat sa niekde a potom to tam prepierat? Jednoducho humus. Po urcitej dobe musim byt v cistom, takze keby to malo aj 24 hodinovu absorbitu za mna ako nahrada vloziek urcite nie.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 309 otázek, kterým se dostalo 271 900 odpovědí a 409 947 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist