Menstruace na táboře

Otázku položila: Anonymní uživatelka #392588 10.8. 21:42

Ahojky
Mám menší problémem 14.8. mám dostat menstruaci a 18.8. jedeme na týdeník tábor, určitě se dokážete představit takový tábor den nabití her procházky v lese dlouhé túry hry atd. Samozřejmě není vždy k dispozici toaleta a tak se obávám že to nezvládnu já mám mensrauci takovou silnější a používám pouze vložky s tampony nemám žádné zkušenosti ale jedny doma máme ale mají jen 2 kapičky takže dost málo a co by to bylo za tábor kdybychom se nekoupili v rybníku? K tomu všemu ještě spíme ve stanech takže pohodlí se dá označit nic moc prosím napište mi nějaké rady moc děkuju vážím si moc všech

 • 11.08.2018 22:10:52 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Proste to vydržet? Nic jiného ti asi nezbyde :)

 • buccaneerka210.8. 21:54

  Jestli ji máš dostat 14. a na tábor jež 18., tak budeš mít pár dní doma na vyzkoušení tampónů. A pátý den už bude menstruace slábnout, tak věřím, že to na táboře zvládneš.

 • interstellar11.8. 8:20

  Zkus brát hodně vitamínu C, ten by měl krvácení zeslabit. Když budeš zkoušet tampony, vezmi si jich dostatečnou zásobu, ať je můžeš často měnit (např. hned po koupání). Taky jsou dobré intimní hygienické ubrousky na očištění, když si třeba nebudeš moct dát sprchu.

 • Risu11.8. 16:24

  Ted se vracim z tabora. MS tam mely dve vedouci a dve mensi holky. A co s tim? Nic, proste rict to vedení, aby vedelo, ze potrebujes castej na wc. Vodu a mydlo na umyti rukou tam mit musite. Z tech tri pouziva tampony jen jedna.

 • Macinnna11.8. 19:09

  Na tampony se vykasly.. mám taktiku jak to vramci možnosti zvládnout. Prostě si předem nalep na kalhotky vložky vždycky jedny kalhotky na den, druhy na noc atd. Já takhle přežila celou dovolenou a tábor. Co se týče WC vem si hygienické ubrousky a když bude nejhůře za strom a potom se to snaží zahrabat aby to nebylo tak napadne. Co se týče koupání říct vedouci nebo řekni, že si po nemoci nebo máš něco na noze a že to máš mít ještě dva dny bez vody... Prostě něco vymyslet. ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 70 097 otázek, kterým se dostalo 234 176 odpovědí a 370 367 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist