Lindynette 20

Otázku položila: Bývalá uživatelka #20011 14.1.2010 15:10

Ahoj holky prosím napište mi jaké mate zkušenosti z antikoncepcí Lindynette 20 dnes mi jí doktor předepsal ale nevím jestli bude pro me vhodná. dekuji

Odpovědi správkyň témat

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • no myslím že takhle hned nemužeš říci jestli je vhodná či nikoliv, já například zkoušela naplasti samá všude chvála ale já jsem na ně uplně zanevřela, jsou vidět po polovině týdnu co je člověk užívá a jako normální člověk dodržuje denní hygienu se náplast začne odchlipovat apod. proto sem se vrátila pak ke své antikoncepci, sestra to samé.. jde o to to prostě vyzkoušet a nic si nenamlouvat nebýt přecitlivělá a nehledat ve všem .,.. takříkajíc něco. pokud ti bude sedět poznáš to a pokud ne než se třeba zaběhne bude to trvat například měsíc si myslím, ale pak můžeš říct je pro mě vhodná či nikoliv ale podle krabičky a návodu bych to nesoudila, doktor by měl vědět co ti má předepsat.

  • Použíla jsem lindynette, asi 3 roky a neměla jsem žádné obtíže. Takhle dopředu ti to nikdo nezaručí, že ti bude sedět. Musíš ji vyzkoušet :-)

  • Evita7814.1.2010 15:41

    Ja jsem uzivla Lindynette 20 nekolik let a mi vyhovoval....ale jak uz se tady pise, kazda jsme jina a je treba vyzkouset, jestli sedne i tobe.

  • Ahoj to takhle nepoznáš.. mě osobně lindynette nevyhovovali, když jsem je brala tak jsem špinila až do menstruace (takže žádný sex) a po ms jsem špinila dál, dr. říkal na to si tělo zvykne ale já mu řekla že antikoncepci beru abych neotěhotněla z pohlavního styku a ne abych brala antikoncepci díky které ani sex mít nemůžu :-D.. v tu dobu mi to vtipné nepřišlo. Mě osobně vyhovoval tri-minulet ten jsem brala 5let bez problému.
    M.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist