Krev teče za vložku

Otázku položila: syd 24.7.2021 9:52

Ahoj, ráno jsem si měnila vložku za další noční, protože jsem si chtěla ještě tak hodinku poležet, ale zapomněla jsem si dát na zadek (od konce vložky po kostrč) složenej toaleťák, kterej si na noc dávám, a když jsem se vzbudila, tak samozřejmě že to nateklo škvírou mezi půlkama na kostrč. Je pravda, že vepředu bylo pár cm čistých, takže jsem teoreticky mohla tu vložku posunout ještě víc dozadu, ale to bych musela dopředu vědět, že budu celou dobu ležet, protože jakmile bych se posadila nebo postavila, tak bych tekla vepředu, mít ji ještě o 5 cm vzadu, a na kostrč vložka stejně nemá šanci dosáhnout. Tak jsem si říkala, že se zeptám, jak to maj ostatní ženský, protože si určitě nedáváte jako já k vložce ještě toaleťák nebo nestříháte vložky a nedáváte na zadek ještě půlku další vložky. To samý se děje i když neležim a mam velikost always super plus a jen sedim opřená dozadu, že pánví na židli de facto napůl ležim.

(Vložku si tedy umisťuju tak, aby končila nad stydkým pahorkem, protože když jsem se pokoušela ji dát jen kam skutečně poteče většinou krev, tedy někde od klitorisu, tak se mi do oněch míst zapichovala a sešontala se, takže předpokládám že není určená k tomu, aby končila uprostřed přirození, navíc když je to hodně připláclý, tak to někdy může týct i trochu nahoru a už jsem vytekla i zepředu, takže chyba asi nebude v tom, že bych ji měla moc vepředu.)


(Dneska mě zachránily ochranný kalhotky s igelitem na zadku, ale jak jsou z Aliexpresu, tak mě i XL škrtěj, přestože jsem hubená, takže si je beru jen občas. Jinak nosim na kalhotkách druhý obyč kalhotky, aby netekla krev po křidýlkách a aby vložku udržely líp připlácnutou (taky protože na vložku musím brát kalhotky s hodně vysokým výřezem, protože jinak neni na co přilepit přední půlku křidýlek, když jsou kalhotky vepředu moc široký do nohaviček, a takovýhle hodně vyřízlý vysoký kalhotky bejvaj volnější))

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 162 otázek, kterým se dostalo 267 421 odpovědí a 406 362 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist