Klimakterium nebo těhotenství?

Otázku položila: bodlakov 29.8.2010 8:37

Ahoj,je mi 37 a už se opravdu dlouhou dobu řadím mezi snažilky.Nebudu ani psát jak dlouho protože by jste se ptali proč jsem s tím nic nedělala.Bohužel nepatřím mezi ty,které mají štěstí na chlapa co s tím ženské "pomůže" a tak jsem odkázaná pouze na to jestli bude příroda milostivá.No a díky mému věku už asi ani nebude,ale smířit se s tím se zatím nehodlám.Celý život mám cyklus bez problémů 26 + - 2 dny a najednou začnul nějak zlobit.20 den cyklu jsem začala krvácet naprosto bez bolestně a pouze na 2 dny.Byla to jiná menstruace,ani špinění a ani krvácení pouze občas světlá krev bez sliznice.A tak čekám na menstruaci, že dojde ale podle délky cyklů by už dorazit měla.Ale pouze mám cca 3 dny občasný bezb.výtok podobný ovulačnímu a menstruce nikde i když dnes je to 29 den cyklu.Ráno jsem testla mamatestem a negativní.A tak si začínám říkat jestli je možné abych šla už do přechodu?Vůbec tomu svému tělu nerozumím,těhotná jsem nidky nebyla a v přechodu taky ne :-) Co si mám o tom myslet?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • patiperra29.8.2010 10:34

  Počkej pár dnů a testni znovu. Záleží jak byl citlivý ten test. Máš sice kratší cykly ale i tak může být 29.den brzy. A nebo se ms opozdila, občas zazlobí skoro každou. Věkem se plodnost snižuje, a tak i anovluční cykly jsou častější, ale proč hned myslet na to nejhorší když se ti to ještě nikdy nestalo? Klídek a za týden budeš moudřejší :-)

 • v dnešní době je takřka normální, že žena otěhotní třeba až po 40-tém věku života a klidně i později. držím ti palce a nemysli hned negativně.

 • medabeda29.8.2010 14:34

  Ahoj, tak jako kdybych slyšela svůj příběh. je mi 34 a taky to "bohužel" nechávám na přírodě, protože chlap....no to nebu rozebírat. Nevěš hlavu, je nás více... chlapi jsou někdy zabednění...a sobečtí..
  Jinak zkus TT po týdnu a uvidíš. Doporučuji pro těhu přípravu Femigardem....
  (já už ten Femigard snad doporučuju všem...je dobrej)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 68 287 otázek, kterým se dostalo 227 469 odpovědí a 360 825 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist