Co dělat??

Otázku položila: Anonymní uživatelka #460784 27.6.2022 15:52

Co dělat, když nechci brát HA, ani si nechat zavést tělísko apod. a "kamarád" nechce kondom?? Kondom jsme zkoušeli, ale nepodařil se nám navlíknout, řekla bych, že měl slabou erekci... ale... jinak s erekcí problém nemá. Už jsem mu to několikrát řekla, že jen s kondomem, pokaždé mi to slíbil, ale nakonec nic. Praktikujeme přerušovaný sex... jsme spolu na sex málo, takže toho chceme využít pokaždé, kdy je to možné.. ale nemohu si dovolit otěhotnět, ani být nikdy těhotná nechci... takže vím, že to takhle donekonečna nejde..
HA, tělísko apod. nechci, chci mít normálně menstruaci. Nějaké spermicidy, gely apod. mě přijdou jako otravné, furt na to myslet a tak..
Asi je vážně nejlepší řešení spolu prostě nespat a bude klid. Mě by to až tak nevadilo, ale on to pokaždé chce a když to zkusí, tak podlehnu.... tak fakt nevím...
Problém je, že spolu jezdíme na výlety, dovolené, obcas u sebe přespíme atd., takže opravdu nevím jak dál, co dělat.
Prosím o nějakou radu, zkušenost... :) Děkuji vám.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Trvat si na svým - s kondomem nebo nic. A důležitá je taky velikost kondomu, správný skladování a správný nasazení (včetně roztržení obalu :D ) No, nasazovat samozřejmě před jakýmkoliv dotykem penisu a vagíny, prostě před sexem, ne až po pár minutách. A musí mít erekci. Možná že je tak proti kondomu, že erekce odpadne, je nervozní, těžko říct.

  • Francy27.6.2022 16:01

    Pokud by si nevzal kondom, tak smůla, nic nebude. Ale když to řekneš, tak to taky musíš dodržet, plané výhrůžky jsou k ničemu 🤷‍♀️ My je taky používáme, už několik let a bez problému. U něj bych se bála, abych ještě něco nechytla, když jste jen kamarádi.. aby si neužíval v mezičase ještě jinde a ty si pak neskončila na venerologii.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 266 otázek, kterým se dostalo 271 744 odpovědí a 409 836 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist