Bolesti prsou po sexu. Beru antikoncepci

Otázku položila: Anonymní uživatelka #425060 30.4. 22:22

Dobrý den. 2 dny po styku mě začaly hodně bolet prsa a bradavky. Beru antikoncepci a za 2 dny mám vynechávat. Je to normální nebo jsem těhotná? Může to být ovulace? Vím že ovu není ale kdyby náhodou byla.. styl byl 28.4. kdy si mám udělat test?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Eleshiar30.4. 22:37

    Jako prvni si uvedom, zda beres antikoncepci tak jak mas a nestalo se ze bys vynechala, nebo bys brzy po polknuti tablety zvracela.
    Pokud jsi vse delala spravne, tehotna nebudes.
    Za druhe si uvedom, ze v prascich do sebe rves koktejl hormonu. Prsa proste obcas boli..

  • macicekkajik1.5. 11:18

    Nevím, jak dlouho antikoncepci bereš, ale je dost možné, že ti prostě tato HA nesedí. A navíc nezapomeň, že si tělo po HA myslí, že je těhotné. Takže to může být způsobené i tímto.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 926 otázek, kterým se dostalo 262 276 odpovědí a 402 502 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist