těhotenský test

Otázku položila: Bývalá uživatelka #3525 3.9.2009 9:47

Ahoj holky :),
před 1é dny jsem si dělala tři těhotenské testy ... dva z nich ukázaly dvě čárky (ale vždy po stanovené době - třeba až za půl hodinky)a třetí byl negativní :(. Nyní mám menstruaci a celkem silnou. Je normální, že se ukázaly dvě čárky na dvou testech a přesto těhotná nejsem? :( Existují některé spolehlivější testy? Každý byl jiny...zvolila jsem drahý, středně drahý a levnější :D... negativní byl ten nejlevnější :D Děkuji a přeji hezký den...

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Jo a samozřejmě jsem to dostalka ještě o týden dřív... :( :( :( Ach jo .. :-)

 • Ahojky,

  na toto je několik odpovědí...,ale nevím,zda potěším.
  První varianta je,že testy byly falešně pozitivní,mě se stáváže ukazují jakoby pozitivní výsledek,ale ve skutečnosti je to rozpitá testovací barava.

  Záleží také na tom,jak citlivý test jsi měla-ty,co byly poz. a jak citlivý byl ten,co byl negativní...byl tam rozdíl v jednotkách?Pokud ty citlivější ti ukázaly poz.může to znamenat,že hcg nebylo dost vysoké a proto jen slabý proužek.

  Další věc je,že jsi mohla být těhu,ale přišla jsi o to.

  Poslední možnost-těhu jsi a menstruuješ-v tomto případě zkus testovat dál ob 48 hodin a uvidíš,zda čárka bude sílit i přes menstruaci.

  Nebo zajdi k dr.

  Nevím,jestli jsem ti poradila,spíše vypsala možnosti,ale držím palec,ať je to ta poslední možnost!!!!!!!!!!!!!

 • Já měla pozitivní testy 3, první už 2 dny před MS...Po 2 dnech spodění jsm to dostala, tudíž velké zklamání a zášť vůči testům...Zárodek se asi neudržel a samovolně odešel...Všude mi radili testy zopakovat, ale nenašla jsem odvahu...

 • Já to taky zkoušela,asi 10 dní před MS,byla jsem děsně přesvědčená a natěšená. Dva testy vycházely v poho,u třetího mi mizela 2čárka. Doktor mi vysvětlil,že je hloupost si dělat testy před MS, MS zkresluje a mate výsledek. Až když opravdu nedostanete MS.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 879 otázek, kterým se dostalo 270 177 odpovědí a 408 759 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist