špinění při antikoncepci

Otázku položila: nikca7 24.10. 12:52

Dobrý den, mám takový problém, dostavuje se špinění při braní HA, buď na začátku měsíce po 3. pilulce nebo po 10.-12. pilulce, kdy se to přehoupne až do klasické menstruace. Dříve jsem brala vždy po třech měsících HA Katya, HA Tri-regol, HA Triquilar, nyní mám HA Gracial. Stále se dostavuje stejný problém.. Nevíte čím to je, moje gynekoložka mi pouze pořád mění HA a tím to končí. Dříve jsem měla časté problémy se zánětem močáku (hlavně od podzimu do konce jara, ale občas se objevil i v létě, vždy jsem na to dostala antibiotika či čípky, ale nevím, zda to spolu souvisí. Gynekoložka mi dělala u ní v ordinaci různé vyšetření a říkala, že mám překrvený čípek, jinak, že jiný problém nevidí.. Předem děkuji. Balcarová Nikola

  • 24. 10. 2017 18:18:11 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Pie.com.key24.10. 15:14

    No já řešila něco podobného. Na mé tělo byla antikoncepce prostě málo, nejspíš měla méně hormonů, než bylo třeba, a každý pokles hormonální hladiny, kterou by měla antiko udržovat, znamenal špinění. Vyřešila jsem tím, že jsem vysadila a jsem v pohodě :D zkus poprosit o jiné prášky, stává se to docela často, že prostě nesednou...

  • Překrvený čípek krvácí při sexu a třeba den potom, ještě jsem neslyšela, že by krvácel sám od sebe v určité dny. Každopádně já jsem měla stejný problém - po dlouhodobějším braní HA, doktor zkoušel různé hormonální preparáty, nakonec mi na hysteroskopii zjistili hormonální dysfunkci v tom smyslu, že jsem měla přeházené pořadí hormonů během cyklu.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 65 430 otázek, kterým se dostalo 217 186 odpovědí a 346 119 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist