kalendář

Otázku položila: Bývalá uživatelka #17803 2.9.2009 8:04

Na nových stránkách mi nefunguje zapsání menstruace, jinak ostatní data ano, měla jsem ji v jiném termínu než byla předpokládaná a nejde mi to tam zapsat. Pak mi nesedí ani plodné dny, kvůli kterým jsem se tu registrovala. díky

Odpovědi správkyň témat

 • yamd4.9.2009 11:00

  Dobrý den,

  podívali jsme se na Váš problém, ale při testování ve všech prohlížečích fungovalo vše správně. Nejsem si tedy jistá, jestli Váš problém chápu správně.

  Pokud máte menstruaci v termínu předpokládané, stačí ji pouze potvrdit v editačním oknu a pak jednotlivé dny upravovat podle svého. Pokud zadáte menstruaci mimo (před / po) předpokládanou menstruaci, označí se Vám pravě ten jeden den, předpokládaná menstruace se sama zruší a ty následující kalendář sám přepočítá, aby opět odpovídaly Vašemu nastavení. Stejně to proběhne i pokud označíte v termínu předpokládané pouze jeden den.

  Jestliže problém přetrvává, popište mi ho, prosím, přesněji. Prozatím Vám mohu pouze doporučit vvyzkoušet jiný prohlížeč.

  Pro příště bych také ráda upozornila, že si nemusím všimnout Vašeho dotazu, pokud nezadáte kategorii WomenZone, která je pro tyto účely určena. (viz. nápověda v pravém sloupci). Děkuji za pochopení.

  Hezký den

  Daniela
  Administrátor WomenZone.cz

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 266 otázek, kterým se dostalo 271 743 odpovědí a 409 835 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist