antikoncepce-špatně vzitá

Otázku položila: Bývalá uživatelka #2990 10.12.2009 21:17

dobrý den,mám dotaz,beru pilulky,a když sem měla poslední 4 v platíčku tak jsem si ten jeden zapoměla vzít takže mi tam zbyly normálně 4 prášky,a druhej den mě začala menstruace,tedy v neděli a normálně mi má začínat až za týden v pátek,je to kvůli tomu že sem si ty 4 poslední prášky nevzala?A tedka nevím co s tím,a kdy si mám načít nové platíčko..prosím poradte mi děkuju

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • dzusinka11.12.2009 11:53

    Teď si prostě zase udělej týdenní pauzu od toho dne, co jsi vzala poslední prášek a holt se ti ten cyklus o pár dní posune. Po tom týdnu načni nové plato.

  • ahoj,jo je to tím,tělo jak nedostane hormony spustí se MS,další platíčko načni jako obvykle po týdení pauze...a ty zbylé si schovej a mužeš si třeba nějakej cyklus prodloužit,kdy budeš potřebovat

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist