Změna postavy při braní antikoncepce

Otázku položila: Bývalá uživatelka #21595 16.2.2010 19:37

Můžu se zeptat jestli když začnu brát prášky, tak se moje postava asi nějak změní. Zajímalo by mě jak.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Z tohoto jsem měla taky strach a beru už přes půlroku a zřejmě mám antikoncepci, která mi vyhovuje. S postavou se mi nestalo vůbec nic.
    Po prášcích se vyloženě nepřibírá, jak je velkým fámem. Při jejich užívání se pouze mohou zvýšit chutě k jídlu a je na každé z nás, jak se zkrotíme. A ještě se může stát, že ti doktor předepíše antikoncepci a ty přibereš, můžeš se nafouknout a zvětší se ti prsa a nepůjde to za žádnou cenu zhubnout.. a příčina je zadržení vody v těle. A to pak už je lepší si zajít za doktorem a změnit si antikoncepci, ale to je předběžné.
    Jak říkám, já (17) žádné problémy nemám. Vše je individuální =)

  • Muže se stat že priberes,taky nemusis vubec ,

  • olusak17.2.2010 10:11

    Antikoncepce je dnes už na velice dobré úrovni a už se po ní nepřibírá. Pokud ano, budou to spíše výjimky. Co můžeš ale čekat, vím z vlastní zkušenosti i z diskuzí na modrykonik.cz od jiných holek (a říká to většina), je snížená chuť na sex. A to podtrhávám. Můžu to posoudit teď, když ji neberu a je to "nebe a dudy". :-)

  • dzusinka17.2.2010 10:36

    S antikoncepcí jsem vůbec nepřibrala, i když znám holky, co sice neznatelně, ale postupně prostě přibíraly. Oni sice všichni tvrdí, že dnes jsou ty antikoncepce na dobré úrovni, ale co vím, tak VŠECHNY uživatelky antikoncepce, co znám, si stěžovaly na sníženou chuť k sexu a to dost výrazně stejně jako píše olusak.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 927 otázek, kterým se dostalo 262 279 odpovědí a 402 502 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist