Zapáchající výtok bez svědění

Otázku položila: Anonymní uživatelka #404315 12.7.2020 8:19

Dobrý den, chtěla bych poradit už jsem s toho nešťastná ☹️ a je mi to takový blbý... Přijde mi že mám tam dole 2 druhy problémů.
1. Všechno dole mě svědí, většinou mi to dole mezi pyskama praskne a to je pak šílená bolest, ale výtok je normální, nezapacha.
A teď mám pravý opak. Nic nesvedi, teda alespoň zatím ne, ale zápachá po rybyně... ☹️🤢 Občas mám období kdy se mi to pořád vrací... Poradíte mi opravdu něco účinného? Chystám se do lékárny... Mám doma jen CANESTEN na namazani..

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik12.7.2020 9:34

    A co si zajít na gyndu, aby zjistil, co ti opravdu je, než se léčit sama doma? Jinak mně pomáhá výplach Rosalginem a čípek Idelyn. A od té doby co používám kalíšek a ne tampón, tak už se mi vaginální problémy nevrací.

  • Lily712.7.2020 9:33

    Rozhodne je to infekcia, najpravdepodobnejšie vaginóza alebo trichomonáza. V tomto je teda potrebné dať si pozor, lebo nie všetko určené na liečbu mykózy je vhodné na liečbu iných infekcií.
    Ideálne je si kúpiť niečo univerzálne na obnovu mikroflóry (baktérie a kvasinky sa premnožia pri vyššom pH, v skratke, pokiaľ máš tam dole dostatok dobrých baktérií a kyseliny mliečnej, tak tam všetko zlé hynie). Super je Vagilact, ale je viacero podobných výrobkov. Pokiaľ však do 3 dní nezaberie, choď k dr.! Nie vždy tieto voľnopredajné lieky stačia. A vždy vyber celé balenie, aj keď príznaky ustúpia.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 776 otázek, kterým se dostalo 257 282 odpovědí a 398 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist