Velké bradavky:(

Otázku položila: Bývalá uživatelka #25134 17.8.2010 19:17

Nevím jestli je to normální. Je mi 16 let a moje bradavky mají průměr 7 cm. Myslíte, že se zmenší?? Má někdo takový problém?? Hrozně mě to trápí, prosím poraďte. :'(

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • ahoj, nemyslíš spíš velikost dvorce? To by ty bradavky byly skutečně obrovské:-) Myslím, že se zmenšením počítat nemůžeš, spíš se zvětšením a ztmavnutím (třeba během těhotenství), to se pak zvětší i prsa, tak možná velikost "bradavky" se tím opticky zmenší.. Nevím, proč tě to trápí, vždyť to nikdo prakticky nevidí a myslím, že přítelovi to vadit rozhodně nebude.

    Mě se vždy líbily velké tmavé "bradavky", připadaly mi takové ženské-i moje mamka je má tak 2*větší než já a to i když já mám větší prsa, než ona..a ani po dětech nezískaly tu tmavou barvu (jen během těhotenství byly temnějš růžové a zůstaly drobné). Kvůli kojení je důležitá velikost při stopoření-určitě je pro dítě náročnější uchopit a pojmout tak velký dvorec s bradavkou, pokud se při ztopoření nezmenší natolik, aby to dokázalo, ale kojení asi ještě dlouho řešit nebudeš a pozděj to snad nějakou vhodnou polohou a radou skloubíte :-)

  • Tak já mám prsa 6ky a dvorce ještě větší, jak ty. S tím, co ti dala příroda do vínku se nic moc nenadělá, hlavně v této oblasti. Problém jsem s tím nikdy žádný neměla.

  • Ji20.2.2016 13:29

    Ahoj, určitě jsi myslela dvorce. Mám podobný problém, je mi 15. Taky mě to štve, ale co naděláš... Moc se s tím netrap, jsou horší věci v životě...

  • Mě je 13 a mám prsa 4 a taky mám dost velké dvorce, nejsem z toho nadšená ale co můžu dělet že💁

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 68 286 otázek, kterým se dostalo 227 467 odpovědí a 360 825 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist