Tělísko a špinění

Otázku položila: Hanca256 24.9. 5:57

Holky, včera jsem byla u gynekoložky s tím, že mám sedmý měsíc NT Levosert a pořád špiním...maximálně týden jsem úplně v pohodě, jinak celý měsíc něco. Napsala mi k tělísku ještě na tři měsíce klasickou antikoncepci, aby se utlumila sliznice. Máte s tím někdo zkušenost??? Přijde mi, že to je šílený záhul...tělísko a ještě antinu k tomu. Děkuji za každý názor

  • 24.09.2019 17:36:16 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Zkušenosti s tím bohudík nemám, ale pokud máš hormonální tělísko a dala ti k tomu ještě další hormony v tabletkách, tak to je opravdu mazec. To bych asi rychle utíkala od takové doktorky pryč. To je extrémní nálož hormonů. Než že by řešila příčinu, napíše další hormony. >:-[ Zkusila bych to konzultovat s jiným lékařem než do sebe začneš tlačit další zbytečné hormony.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 478 otázek, kterým se dostalo 246 208 odpovědí a 385 256 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist