Spolehlivost kondomu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #22224 31.1.2010 22:33

Ahoj holky!
Stalo se přímo někomu z vás nebo někomu z vašich blízkých, že by se protrhl kondom? Nám se s přítelem tohle nikdy nestalo, ale našim kamarádům se právě nedávno protrhl prezervativ Pepino, takže jsme teď z toho trochu nervózní. My si tedy kupujeme Durex (prý jsou nejlepší, ale kdo ví), dáváme pozor na nehty atp., ale i tak by mě zajímalo, zda se nemůže stát, že se i přes veškerou opatrnost protrhne.

P.S.: HA neberu ze zdravotních důvodu, tak mě prosím nepřesvědčujte, že je lepší :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Stat se to muze a na znacce nijak zvlast nezalezi. Vetsinou ale praskne proto, ze neni zmacknuta spicka pri navlekani. Muj bratr mel tuto nehodu asi 4x, nez se to konecne naucil :-D

 • Mě prasknul durex. Pokud jsi z toho nervozní a nechceš být těhotná, je dobrý nechat si napsat Postinor do foroty právě pro případ, že by se něco stalo.

 • Nám také praskl durex (šla jsem na gyn. ambulanci pro postinor, radši - bylo to před rokem, není teď postinor volně prodejný? Ale jestli nemusíš, vyhýbej se mu velkým obloukem - to zvracení, rozházený cyklus na půl roku.. nechtěla bych znovu).
  Od té doby jsme se spoléhali na pepina, ten nezklamal. Sice teď beru HA, ale chápu jestli ho brát nechceš.
  Kondom se může taky protrhnout, když už sex trvá dlouho a ty začneš malinko schnout (mozek chce, tělo už tak moc ne) a pak to dře. Je dobrý pak třeba použít lubrikant, nějaký na vodní bázi (nepoškodí funkci kondomu), seženeš v každé drogerii nebo lékárně.
  Vesele sexuj a snad se nic nestane :)

 • Simone4.2.2010 20:12

  Moc vám všem děkuji, holky!

 • V týdnu jsem byla na gyndě a v čekárně vysí na velkém plakátu antikoncepční možnosti.Kondom je spolehliví na 93%

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 352 otázek, kterým se dostalo 264 480 odpovědí a 403 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist