Problémy doma

Otázku položila: Bývalá uživatelka #21658 22.3.2010 13:33

Dobré odpoledne, je to pár týdnů co jsem psala o mé věřící rodině, která mě tak trochu zavrhla kvůli mé prosbě,že bych chtěla začít užívat antikoncepci. Doma bylo hodně dusno. Chtěla jsem se pokusit vyřadit z toho rodinu a šla jsem za farářem a všechno mu řekla. Bála jsem se,že mě "přizabije" ale naopak. Hodně věcí mi vysvětlil. Nakonec jsem si pro HA tajně došla a už ji užívám. Stojí mě 360Kč na 3měsíce a dělíme se s přítelem. Jenže mi přijde že mamka něco tuší. Nedávno jsem jí přistihla jak mi prohledává školní tašku a pak zase stůl. Nevím co s tím co když u mě HA najde a zabaví mi jí? Předepíše mi doktor novou?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • prvosenka22.3.2010 13:36

  Doktor ti určitě novou předepíše, to se bát nemusíš. Když píšeš, ži ti váš pan farář pomohl a všechno vysvětlil, myslíš si, že by nemohl promluvit s tvými rodiči? Předpokládám, že určitě chodí do stejné farnosti jako ty. Třeba by jim zvládl nějak "stravitelně" vysvětlit, že na sexu není nic nenormálního. Naopak, že jsi zodpovědná, když se snažíš chránit.

 • Souhlasím s prvosenkou,zkusila bych se zeptat faráře zda by nemohl promluvit s tvými rodiči a vysvětlit jim,že jsi velice šikovná a zodpovědná mladá žena.Doktor ti napíše novou antikoncepci.Přeji ti ať vše dobře dopadne.

 • Určitě si ji schovej k sobě třeba do peněženky nebo někam. Rodiče jsou někdy dost tvrdohlaví a sice víra pohlavní styk nedovoluje, ale jste dva rozumní lidé a musíte vědět:)Pan farář je určo rozumný a mohl by to rodičům vysvětlit, ale musíš sama vědět jak to asi vezmou. Oni se někdy nemůžou smířit s tím, že jejich malá holčička už vlastně není malá-byli taky mladí a ví co se dělává. Přeji hodně štěstí a klid doma. A mohu se zeptat kolik ti je? Měj se hezky papa

 • Simone22.3.2010 16:07

  Ahoj Anetko!
  Jsem ráda, že jsi o sobě dala vědět. Vyřešila jsi to skvěle! A co ti vůbec pan farář řekl? Protože podle mě ti sex před svatbou povolit nemohl (to by šel sám proti víře), ale asi měl pochopení. Být tebou, nosila bych HA neustále s sebou v peněžence a nikdy ji nenechávat doma, když ty tam nebudeš. Obávám se, že v tvém případě už jsi toho zkusila tolik, že rodiče prostě nepřesvědčíš. Ale snad se pletu.
  Hodně štěstí!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 921 otázek, kterým se dostalo 247 653 odpovědí a 387 589 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist