Při vzrušení "zvlhnu", je to v pořádku?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #21710 16.2.2010 9:11

Ahoj je mi 16 chtěla bych se zeptat když sem vzrušená teče ze mě něco průhlednýho lepivýho :( stydím se za to proto nechci nic mít s klukama! poradte mi trápímě to děkuji

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Nemusí tě to vůbec trápit. Je to NORMÁLNÍ! Když je žena sexuálně vzrušená, tělo se připravuje na styk a pochva vylučuje hlen, který usnadňuje muži do ní proniknout. Jen u každé ženy je to jiné, jiná to má méně , jiná více, také to může měnit některá antikoncepce, že při ní je žena sušší. V tom případě se pak používá lubrikační gel, aby to bylo příjemnější.

  • ahoj,no já si myslím,že je to úplně v pořádku.Je to běžné,když jsi vzrušená tzv.zvlhneš a může to být i tak silné,že to vytíká.\ničeho se neboj)a věř,že pokud budeš potom i více zkušená v sexu partner to jistě uvítá...alespoň nemušíš utrácet za lubrikační gely a tak...vím to i z vlastní zkušenosti.tak držím palce

  • Jak už tu několikrát padlo je to naprosto normální a ještě k tomu hodně výhodné, protože během sexu bude pochva vlhká a nebude tě to bolet ;-) bohužel co se týče antikoncepce mám špatné zkušenosti,dříve jsem na tom byla stejně jako ty a nyní potřebuji lubrikační gel skoro vždy, ale nijak mě to neobtěžuje;-)

  • Souhlasím se všema příspěvkama, já jsem po antikoncepci taky sušší, ale ne nijak, že by to vadilo. Partner naopak zvlhčení jistě uvítá, takže se vůbec nemáš za co stydět, jsi úplně normální holka!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 352 otázek, kterým se dostalo 264 480 odpovědí a 403 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist