Prasek po

Otázku položila: Anonymní uživatelka #511495 19.12.2022 7:26

Ahoj holky, mam dotaz. V patek v noci jsem mela nechraneny styk a vim, ze partner ejakuloval dovnitr. Beru antikoncepci. Vcera rano mi zacala menstruace a to jsem teprve v polovine antiny, tzn. ze si teda myslim, ze jsem musela asi na 1 prasek zapomenout - proto se ted spustila ta menstruace i presto, ze jeste nemela. Myslite, ze bych si mela pro jistotu tedy dojit pro postinor? Cetla jsem, ze se muze brat do 72hod od styku. Mam trochu strach. Dekuji za rady

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Jak můžeš nevědět, jestli jsi nezapomněla prášek, když jsou nadepsaný podle dnů? Vždyť by ti to nesedělo, kdybys zapomněla ;-) Nepíšeš ani jak dlouho tuhle značku bereš, to by taky mohlo být důležitý - nemusí ti sedět. V každým případě by sis měla přečíst příbalovej leták a neplašit tu zbytečně. Pilulku po bych rozhodně nebrala, akorát by sis zadělala na problémy úplně bezdůvodně.

 • stupidiack20.12.2022 16:58

  "Musela jsem ASI jeden prášek zapomenout" ..
  To přece prostě musíš vědět. :-) Viz nadepsané dny nad jednotlivými dny právě z tohoto důvodu, pro kontrolu při nejistotě. :-)
  Jak dlouho bereš HA?
  Já měla takové problémy, krvácela jsem nepřetržitě a než aby krvácení sláblo, spíš zesilovalo.
  Prostě mi to cyklus a normální fungování těla totálně rozhodilo a po vysazení se vše hned do dne srovnalo!

 • Raději si zavolejte na gynekologii, aby vám poradili. Dávat dohromady postkoitální antikoncepci a normální HA asi nebude dobrý nápad. Konzultovala bych to s lékařem.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 309 otázek, kterým se dostalo 271 900 odpovědí a 409 947 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist