Poslala jsem klukovi svou nahou fotku

Otázku položila: Anonymní uživatelka #399255 14.3. 13:38

Dobrý den, nevím jestli se to sem vůbec hodí ale já už nevím co dělat. Asi před 2 lety jsem poslala klukovi svou nahou fotku v zrcadle, kalhotky mám ale nemám podprsenku a obličej mi vidět není.Bohužel jsou tam vidět zdi mého pokoje, a ty májí velice specifickou barvu, takže minimálně moje třída by mě z té fotky, si myslím, poznala. Byla jsem do něho hrozně zamilovaná a udělala bych pro něj snad všechno, ale teď toho hrozně lituju. Sice mi řekl že tu fotku smazal skoro hned jak jsem ji poslala, ale já se bojím že lže. On mi sice na oplátku také poslal svou ale já jí smazala, protože jsem mu to taky slíbila. Jako zatím to vypadá že jí nikomu neukázal a nikomu o tom neřekl, ale já začala mít poslední dobou hrozný strach, že se dostane ven, i přes to že jsou to dva roky zpátky. Ten kluk má teď holku a je šťastný, a spolu už se nebavím, ale prostě mám strach. I když jsou to dva roky zpátky mám hrozné svědomí a myslím na to skoro každý den, bojím se že mě to bude trápit do konce života. Hrozně mě to štve, jsem blbá kráva, já vím, to mi sem nemusíte psát, ale věřte že kdybych mohla vrátit čas nebo alespoň nějak zjistila jestli tu fotku doopravdy smazal😔 udělala bych pro to cokoliv.
Nevíte co mám dělat? Třeba alespoň něco abych na to přestala myslet nebo tak. Nikomu jsem o tom neříkala, ani rodičům, a dokonce ani mé nejlepší kamarádce, a ani nemám v plánu to někomu říkat, protože se za sebe hrozně stydím jaká jsem byla blbá a naivní. V životě už takovou chybu nechci udělat. Ale teď jsem prostě na dně 😔

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • stupidiack14.3. 13:45

  Pokud je to dva roky zpátky, žije ve spokojeném vztahu, který ho naplňuje a vy dva spolu nemáte žádné konflikty (aby se ti třeba mstil), asi bych se toho nebála. Samozřejmě, že nikdy nezjistíš, jestli to smazal nebo ne, ale pokud má přítelkyni, asi tvoji nahou fotku (navíc bez obličeje) k ničemu potřebovat nebude. A psát ti, že pro příště se máš podobnému rozesílání fotek vyvarovat, je zbytečné .. :-)

 • Udělala jsem stejnou chybu a to jsem byla daleko daleko starší. A ani jsem nebyla zamilovaná. Je dobře že ses poučila. Věřím ti, že už to opravdu nikdy neuděláš, protože vím jak ti je. A teď už se neboj. Ten kluk evidentně nemá důvod se ti mstít, tak proč by riskoval trestný čin. (Trestný čin by to byl i kdybys byla plnoletá, natož takhle.) Je nanejvýš pravděpodobné, že fotku fakt smazal, když ne tehdy, kdy řekl, tak později. Má přece partnerku a nebude riskovat, že takové fotky třeba náhodou u něj jeho partnerka zahlédne a on bude muset vysvětlovat... a pokud je v podobném věku jako ty, tak možná ještě spíš rodičům. Zkrátka už bych se nebála, myslím, že není čeho.

 • sono215.3. 23:06

  A pokiaľ tam neni hlava ti to môže byť dva, tri!
  Nabudúce nič také nerob!

 • interstellar14.3. 13:47

  Kolik ti je let? Je ti nad nebo pod 18? Kolik ti bylo na fotce? Pokud je ti pod 18, jedná se o šíření dětské pornografie a mohla bys dotyčnému pohrozit udáním (i když i ty bys mohla mít průšvih). Kažkodpádně je to poučná lekce do budoucna.

 • Uz jen ta věta "udelala bych pro nej snad všechno". Vzdy si ve vztahu zachovej krapek zdraveho rozumu. I kdyz jsem byla do kluka zamilovana po usi, tohle bych neudelala. Ani memu priteli (jsme spoku sest let), bych svou nahou fotku neposlala. Nikdy nevis, zda s dotycnym budes navždy a co pak s tou fotkou udela on.
  Ale jestli jsou to dva roky a on ma spokojeny vztah, tak bych byla asi v klidu. A jeste kdyz na fotce nemas oblicej a mas kalhotky. Podle barvy zdi, to nikdo identifikovat nebude.

 • VeronikaSeb14.3. 13:46

  Za chyvy se platí. Nic jiného ktomu snad ani nejde napsat. Když jsem byla zamilovaná, v živitě mě nenapadlo posílat své fotky, natož nahé. Budeš si to muset srovnat v hlavě sama.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 148 otázek, kterým se dostalo 241 675 odpovědí a 379 399 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist