Po kyretáži

Otázku položila: petus-ka 27.12.2013 17:50

Milé dámy,
jsem čerstvě po kyretáži dělohy - zamklý potrat téměř v 7tt...Chci se zeptat, jak jste postupovaly, případně, pokud se Vám povedlo znovu otěhotnět, za jak dlouhou dobu...Děkuji...

S kontryhelem máte některá zkušenost?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • ahoj. já měla po kyretáži dodržet 6ti nedělí co se týče určitého klidu..... sex pouze s kondomem po 14ti dnech, ale i tak se nám do toho spíš nechtělo.... Jinak první MS přišla přesně za 4 týdny, šla jsem na kontrolu ke gyndaři a ten mi dal zelenou na nové snažení..... jinak už je to rok a zatím se pořád nedaří..... Přeji brzké těhu ;-)

  • osobní zkušenost nemám, ale moje dvě kamarádky otěhotněly po kyretáži hned v dalším cyklu po první menstruaci od potratu ... oběma se podařilo předtím otěhotnět brzy, s otěhotněním problém neměly ... myslím, že jestli jsi s otěhotněním neměla problém, tak se může zase brzy zadařit, hlavně jak píší holky, žádný stres ;-)

  • PetraSasynka27.12.2013 22:27

    ahojky, já byla letos 23.1 na revizi, chránili jsme se za tu dobu pouze jednou 14 dní po revizi a další milování už bylo bez ochrany, doposud se nám nepodařilo otěhotnět, mám pořád problémy se špiněním, od září beru Utrogestan 16-25 DC, i Ascorutin mi doktor na to špinění napsal, na začátku listopadu jsem měla hormonální poruchu a pauzu od předešlé menstruace 8 dní, pak přišla další a už nevěřím, že se nám povede samo bez pomoci otěhotnět

  • Ahoj, já jsem měla kyretáž v říjnu 2012 v 11tt zamklé těhu. dr. v nemocnici řekla, že sex kvůli infekci min. 3 týdny ne, nechali jsme měsíc. Můj dr. řekl, že nezkoušet dřív jak za 6měs.,že se musí tělo srovnat zpátky. Zkoušeli jsme i tak, ale bezvýsledně. Po 6měs. mi dr. napsal clostíka,brala jsem ho 2 měsíce a nic,. 3měsíc mi ho dr. nenapsal(byl tam jiný,ten můj onemocněl) a v tomměsíci jsem otěhotněla. někdy se prý stane, že se otěhotnění až po vysazení clostíku.(psaly i holky tady). Takže se nám zadařilo až za 9 měsíců(už jsme měli domlvený car),ted jsem 23tt a pokaždé, když jdu na kontrolu, tak mám strach. Nevím jak ty, ale já šla v tom říjnu 2012 na běžnou kontrolu, žádné příznaky jsem neměla a byl to šok. taky jsem nevěřila, že se zadaří normální cestou.

  • ahoj, měla jsem stejnou situaci jak ty, stejný týden těhotenství, na poprvé se zadařilo 2. měsíc, pak jsme si dali půl roku pauzu, kvůli mé nové práci a taky to vyšlo druhý měsíc a už bylo těhotenství v pohodě, všechno vyšlo. Já myslím, že se nemáš čeho bát, obě nás to potkalo celkem v brzkém stádiu, takže to nebyl velký zásah. Tak ať se brzy povede!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 414 otázek, kterým se dostalo 259 905 odpovědí a 401 015 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist