Ovulace?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #157076 19.9.2013 10:42

Ahojky holky :) teprve je to ted 1 měsíc co jsem bez antikoncepce a dnes jsem 11 den cyklu a boli me trochu prava strana podbříšku myslíte ze může jit o ovulaci?
Tady jsou teploty:
5DC- 36,6
6DC- 36,8
7DC- 36,7
8DC- 36,5
9DC- 36,6
10DC- 36,8
A dnes 11DC 36,9 ovulka?

Jeste dodám- myslíte ze je možné to takto poznat ze jde o ovulku nebo to podle grafu poznat az zpětně?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Takto len z čísel ti to neviem povedať. A pri meraní BT vieš určiť ovuláciu až keď prebehla, inak sa dá len typovať... toto je nevýhoda ak meriaš BT a chceš vedieť ovu.

  • to uvidíš až za dva dny jestli včera proběhla ovulace nebo ne.můžeš sledovat i hlen-podle toho se dá poznat že se ovulace blíží-takže dopředu víš že bude;-) a ještě k BT většinou proběhne ovulace poslední den nízkých teplot ale může být už 4 dny před nebo den po (takže může být až v den zvýšení teploty) a tohle se dá poznat už jedině na ultrazvuku,jinak ti to nikdo přesně neřekne

  • musela som si to nakreslit :-D, takze podla mna, dnes ovulka nie, ale ak namerias 12. a 13 dc teplotu aspon 36,9, tak ovulka bola 10.DC, plati totiz pravidlo tri po siestich, cize ako 3 dni po sebe nameras vyssie teploty ako predoslych 6 dni, tak ovulacia prebehla ten 6. den. V tvojom pripade 6x nizsie teploty (od 5.do 10. DC) 11.DC si mala 36,9, ak zajtra a pozajtra bude tiez minimalne tych 36,9, je splnena podmienka 3 dni vyssich teplot, teda ten posledny den nizsich teplot (u teba 10. DC) bola ovu. Niekedy sa vsak mozu vyskytnut aj anovulacne cykly, co byva casto po vysadeni HA, u mna to tak bolo prve 3 -4 mesiace, ale samozrejme, kazda sme ina, takze u Teba to moze byt inac.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 698 otázek, kterým se dostalo 273 825 odpovědí a 411 015 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se