Orgasmus

Otázku položila: Anonymní uživatelka #412109 10.4. 3:06

Ahoj, je mi 23let a mám hodně velký problém s orgasmem.. měla jsem 4roky přítele s kterým jsem se občas udělala ale jen v jedné poloze. Poté jsem měla přítele se kterým byly náznaky snad každý sex ale vyvrcholení nikde.... pak jsme se na půl roku odloucili a teď to zkoušíme znovu, bohužel stále bez vyvrcholení. Už si přijdu vážně hloupě a nevím co mám dělat :/ nejen ze to štve partnera ale i mě samotné ten pocit chybí.

 • 29.07.2021 9:25:26 - yamd smazala odpověď od amelia0000

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Já při sexu orgasmus nikdy neměla, ani přes klitoris. To je mi dokonce při sexu strašně nepříjemný. Sama se udělám drážděním klitorisu skoro vždycky, ale s partnerem nikdy. Potřebuju se u toho hodně soustředit a pořádně se uvolnit, což mi prostě nejde, jsou tam pořád nějaký podněty, co mě ruší. S žádným partnerem to nešlo. Neudělá mě ani rukou, pusou mi to přijde zase nechutný. Sex si dokážu užít i bez toho, ale přítel to hodně dlouho špatně nesl, chce to o tom pořádně mluvit. Koupil mi vibrátor a s tím se mu to povedlo 2x, ale jenom když byl novej :D

 • macicekkajik10.4. 7:16

  Většina žen, která dosáhne orgasmu, tak je to pouze přes klitoris. Nevím, jak je to u tebe, ale zkus si při sexu dráždit klitoris. Jde to při každé poloze.

 • Francy10.4. 10:00

  Já třeba při sexu nedosáhnu orgasmu nikdy, ani drážděním klitorisu. Potřebuju se na to soustředit a mít plně uvolněné svaly pánevního dna, což mi při sexu nejde. Takže pokud nedáme rychlovku, tak mě vždy přítel udělá rukou nebo pusou v rámci předehry :-)

 • Laurisska25.4. 19:28

  A co se zkusit udělat sama ? Nezkoušela si ?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 708 otázek, kterým se dostalo 261 371 odpovědí a 401 951 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist