Nehormonální tělísko zkušenosti

Otázku položila: Leslie91 4.12. 14:10

Dobrý den, chtěla bych poprosit o zkušenosti s nehormonálním tělískem. Bolí to zavádění? Jak dlouho to trvá? Je několik značek? Nějaké konkrétní, které je nejlepší? Menstruace chodí běžně? A jak jste ho snášely?
Moc děkuji za jakoukoli zkušenost

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • macicekkajik4.12. 16:09

    Vem to tak, že je to cizí těleso v těle a každé tělo se s tím vyrovnává jinak. Někomu to nevadí a u někoho to tělísko dělá velké problémy. Pokud ho nevyzkoušíš, tak nezjistíš, zda ti bude sedět nebo ne.

  • Randgrid4.12. 14:51

    Zaváděla mi ho hned po šestinedělí. beylo to příjemné, ale dalo se vydržet. Značku netuším, co měla jsem vzala. Jak se mnohdy píše, že bývá menstruace bolestivější, silnější, tak u mě naopak. Snad rok na to jsem ji měla nejmenší co menstruuju. Po zavedení jsem chvíli cítila tlak v podbřišku. Ale pak to bylo asi v mojí hlavě. Jakmile jsem si ho nechala vydělat, hned se podařilo otěhotnět. Po porodu zvažuji co pořídit. Chtěla jsem hormonalni. Ale vzhledem k tomu, kolik stojí a že budu řešit v blízké době cystu, dám znovu nehormonalní.Dr mi tvrdila, že tam něco stříhá a nechává delší, takže při sexu partner cítil, že o něco zavadil, občas. To mi třeba vadilo. Ale kamarádka nic takového nezažila, upřímně nevím, co dr myslela, ale fakt tam něco šmikala :D

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 958 otázek, kterým se dostalo 247 773 odpovědí a 387 852 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist