Nedostala jsem to

Otázku položila: Anonymní uživatelka #394163 13.6.2018 16:57

Zdravím, měla jsem to včera dostat ale nedostala jsem to, většinou to mívám pravidelně. Minulé úterý jsem byla s mým prvním přítelem a navzájem jsme se uspokojovali, na sex nedošlo. Nejdřív já jeho a asi po půl hodině on mě. Je možné, že se mu spermie dostaly na ruku a zanesl mi je do pochvy? Podle mě je to spíše nepravděpodobné, ale zalekla jsem se, že jsem to nedostala. Obzvlášť, když jsem neměla plodné dny, tak si myslím, že to není možné a i proto, že spermie na vzduchu dlouho nevydrží. Měla jsem týden před menstruací. Co si o tom myslíte? Od pondělí mě bolí v podbřišku ale menstruace pořád nikde... Bojím se a pořád na to myslím...

 • 13.06.2018 20:33:40 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Jeden den zpoždění bych ani moc nebrala jako zpoždění. ;) Naše tělo nejsou hodinky, dostaneš to během pár dní. Navíc jste neměli sex, jak bys asi otěhotněla? Spermie na vzduchu hned zahynou.

 • Sedna13.6.2018 17:06

  Půl hodinu spermie na vzduchu určitě nevydrží. Jeden den zpoždění neznamená vůbec nic, neřeš to, za pár dní to nejspíš dostaneš.

 • wirna13.6.2018 18:55

  Muze se ti to pisunout i tim, ze ted stresujes. Normal i o tyden...jak bylo psano telo nejsou hodinky ani kalendář.

 • Lily713.6.2018 20:58

  Neboj nič. Mohlo sa počas cyklu stať čokoľvek iné, pre čo ti to mešká, možno si pila posledné dni veľa citronády, možno si v dobe ovulácie bola unavená alebo nemocná a tak prišla neskôr a tým pádom posunula celý cyklus... Veľa možností, ale tehotenstvo nie.

 • vilamotylkova14.6.2018 12:57

  Já jsem jiného názoru, než výše uvedené odpovědi. Otěhotnět můžeš i bez sexu - když ulpějí na prstech a poté se uspokojuje prsty .... Nepočítám s tím, že jste měli půlhodinovou přestávku po jeho uspokojení (jak je zmiňováno v jiné odpovědi - kde píší, že na vzduchu nevydrží - dle mého názoru - zrovna jedna mrška může vydržet déle než ostatní ... ) ... záleží také na tom, kam vyvrcholil ... zda jsi to spolkla a byla sis umýt ruce, kam se otřel, zda si byl umýt ruce ... atd. Držím Ti pěsti, aby to bylo vše v pořádku a M si dostala. Jinak si můžeš koupit TT.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 71 908 otázek, kterým se dostalo 240 754 odpovědí a 378 144 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist