Může za to HA nebo mě vztah omrzel?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #390093 11.8. 9:23

Ahojky, mám takový problém. Beru antikoncepci a začínám si všímat, že mám s přítelem taková období, kdy mám pocit že ho ,,nepotřebuju” a jindy že bez něj nemůžu žít, mám taky čím dál menší chuť na sex, ale nemyslete si že když mám tu náladu že ho ,,nepotřebuju” tak si v hlavě neříkám že ho miluju. Jsme spolu rok, kdyť jsem HA nebrala tak jsem s tímhle nikdy problém neměla, ale kvůli tomu jsem měnila také předchozí HA - protože kromě toho že mi z ní bylo nevolno jsem měla furt nutkání příteli psát jak bych ho chtěla změnit a věci který když se zamyslím tak vůbec nejsou pravda... přítel to zvládá, ale já na něj nechci být taková, vím že to pro něj musí být těžký... může to způsobovat HA? Děkuji za odpovědi.

  • 11.08.2018 21:35:50 - full.avl změnila kategorie otázky
  • 11.08.2018 21:35:50 - full.avl změnila titulek otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 70 097 otázek, kterým se dostalo 234 175 odpovědí a 370 367 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist