Může být těhotná?

Otázku položila: Cenek 16.3. 15:13

Dobrý den. Chci se zeptat na možnost otěhotnění mojí přítelkyně. Přesně před týdnem jsme měli pohlavní styk. Napřed krátký nechráněný (kdy k průniku došlo jen chvilinku a ne moc do hloubky) a poté již chráněný styk. Ani při jednom jsem nevyvrcholil. No a přítelkyně mi dnes řekla, že běžně dostává menstruaci mezi 8. - 13. dnem v měsíci, celkem i pravidelně, ale doteď na sobě nepozorovala ani žádné příznaky co má před menstruací (bolesti břicha atd.). Nebere léky (není nemocná) ani antikoncepci.
Děkuji za odpověď.

 • 16.03.2019 15:47:40 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ono 8-13.den v měsíci je celkem velké rozpětí, navíc únor měl jen 28 dni, takže byl o 3 dny kratší než leden.
  Navíc pokud byl styk před týdnem, tj.necely týden před očekávanou menstruaci, tak otehotneni nebude moc pravděpodobné. Ms má v zásadě ještě několik dní čas na to, aby se dostavila. Cim více se bude stresovat, tím více si může ms oddálit.
  A doporučila bych, aby si slečna vedla kalendář a počítala kolik dni cyklu Jj trvá od prvního dne menstruace do následující menstruace.

 • wirna16.3. 16:11

  Asi bych v tom hled těhu nehledala... Každopádně test v každé drogerii za cca 50-150kč. Pokud se stresuje že může být těhu, má zpoždění ze stresu. Nehledě na to, kolik jí je? Čekám cca 17-18let?? To může být MS rozházená uplně normálně.

 • macicekkajik16.3. 15:18

  Ahoj, otěhotnění je možné. Skočte do lékárny pro těhotenský test. Když má přítelkyně zpoždění, už na testu určitě bude vidět, zda je či není těhotná.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 71 650 otázek, kterým se dostalo 239 894 odpovědí a 377 003 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist