Menstruace a těhotenství

Otázku položila: Anonymní uživatelka #75220 3.10.2012 17:06

ahoj holky,vím že podobná otázka tu byla už asi několikrát,ale nějak sem nenašla,to co potřebuji.Obávám se,že sem těhotná i přesto,že jsem to dostala.Jakou jste měli menstruaci,když jste pak zjistili,že je těhotné? Já mám velice bolestivou,více než kdy jindy..a je mi na zvracení apod.Je nějaká možnost že sem těhotná,když mám takovouhle menstruaci ?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • inthense3.10.2012 21:17

    ahoj,ted resim skoro to same,ale krvaceni lehke a jednou.a test jsi si delala?jestli mas silnou a bolestivou,muze se jednat o rany potrat

  • Ahoj, já 1. měsíc měla menstruaci, nevěděla jse, že jsem těhotná. Byla jen malinko slabší, ale jinak vůbec nic.
    Později mi nechutnalo kafe a neměla jsem chuť na sex. Při opoždění následující menstruace o 5 dní jsem se testla. A potvrzeno. Dost silně. Dr mi potvrdil, že už je to z min. měsíce.

  • Pravděpodobnost je malá,pokud se jedná o normální krvácení.Když jsem byla těhotná poprvé, v termínu MS jsem měla pouze slabounké naružovělé krvácení,které trvalo pouze jeden den,přestože mě bolelo břicho.Pak jsem ty bolesti břicha řešila s gyn.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 639 otázek, kterým se dostalo 273 191 odpovědí a 410 836 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se