Inzeráty na WomenZone

Otázku položila: Anonymní uživatelka #27389 27.8.2010 10:28

ahoj holky, doufám, že tím nikoho nenaštvu, ale ráda bych vám napsala svůj názor, který vůbec nemyslím nijak zle !! minule jsme tady řešily tzv. "bravootázky" mi tydle otázky nevadí, každý máme nějaké problémy, ale co mi docela vadí, tak to, že se tady tendle týden objevily inzeráty na prodéj psů- to si opravdu myslím i když jsem velká milovnice psů, že zde nepatří, neboť se jedná o inzerát, mám obavy, aby se z toho za chvíli nestál bazar.. možná mě teďka zdrbete, ale je to prostě můj názor. inzeráty přeci patří na úplně jiné stránky.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • yamd27.8.2010 11:01

  Dobrý den,

  inzeráty sem opravdu nepatří, ale nechala jsem je zde, protože byly přidány od stálých uživatelek, které v této poradně již přispívaly. Udělala jsem tedy výjimku, protože vím, jak je těžké získat pro takovéhle drobečky dobré majitele. Inzeráty budou ale po krátké časové lhůtě smazány a autorkám bude poslán vzkaz s vysvětlením a upozorněním, aby se to už neopakovalo.

  Pro příště, pokud se Vám nebude něco líbit, napište na nějaký z našich kontaktů a my s tím něco uděláme, nevyužívejte pro Vaše stížnosti otázky v poradně, stejně tak jako zmíněné inzeráty to sem nepatří.

  Děkuji za pochopení.

  Hezký den

  Daniela
  Administrátor WomenZone.cz

 • kolotoc27.8.2010 12:19

  ...skoda, ze dostoj se už nezúčastní této plnohodnotné diskuze, jistě by se taky pobavila, jaké kraviny může někdo řešit - třeba inzeráty s pejskama. Máš obavy, aby se z toho nestal bazar, jo? Já mám zase obavy, aby se z toho nestalo smetiště, plné hysterických slepic, kterým se nelíbí kde co ... Poslední dobou to tady opravdu stojí za prd, většina bab jsou pěkný štěkny a nejvíce komentářů mají u takovýchto příspěvků, ale když se jedná o radu ohledně nějakého problému, opakují se tam stále stejná jména a počet odpovědí je max. 5.....

  Tímto děkuji: ninan, tulnice, VondrackovaA, Gabca, Prvosenka a další, které mají, co říct a na dotazy odpovídají.....

 • Mě to nijak nepohršuje. Pokud se mi některý příspěvek nelíbí, nečtu ho. Třeba takové příspěvky někoho zaujmou.. proč ne.

 • Alespoň se přihlaš a nebuď anonym,,,Chi,,Ale alespoň jsem se zasmála..Hezký den holky.

 • Já s tebou souhlasím. Je spousta jiných serverů, kde se dá inzerovat. Mě to taky vadí. Jen jsem nebyla tak odvážná to sem napsat. Díky

 • Proč tu zase někomu vadí inzeráty???No a co,je tu spousta kategoriií,kam se to dá zařadit,tak se zkrátka někdo zeptal...já sama jsem sem taky dávala inzerát na odsávačku mateřského mléka a nikdo s tím problém neměl....nechápu o co komu zase šlo...

 • To je docela moc, jsi opravdu odvážná psát anonymně, to umí každý :-). Možná tu inzeráty nepatří, ale je tu kategorie ,,nákupy,, a pokud sis nevšimla nedala jsem to sem abych z toho měla zisk, dala jsem to tu, abych našla domov malým pejskům, patří to k rodině a mohl by to být pěkný dárek. Takhle jsem nad tím přemýšlela. pokud tě tak strašně obtěžuje vidět tu tak hroznou nabídku, klidně si ztěžuj dál. Však to jsou jen zvířata...rande s klukama jsou přece milionkrát přednější..

 • Holky mě už od té doby co se nám nepovedlo Ivf.nerozhodí asi vážně nic.Já si myslim že každý si udělá obrázek sám.Já sem ráda chodím,Zasměju se,občas zanadávám.Ale i dost rad nazbírám a snad i nějaké dám.A doufám že i některé neštěstnice povzbudím.Koukám že dnes je to tu opět zajímavé...Ale fakt jsem se usmála.anonym prostě neřeším.protože je to člověk který se skrývá.nestojí si za názorem,tak pro mě to nemá absolutně žádnou váhu.Tim nechci házet všechny anonymy do jednoho pytle..někdy se prostě člověk stydí podepsat.kdyžchce radu trochu choulostivou..I já sem pokládala už anonymně dotaz.Tak se holky nehádejme .Přeju Vám krásný a ničim nerušený víkendík.

 • kolotoc28.8.2010 10:16

  To medabeda .... promin, ja jsem si nemohla na vsechny vzpomenout .. :-D

  Timto dekuji take: medabeda, brouzdalka, foxova, Petra1981, beruska1985, dzusinka, mysice a dalsim, na ktere si nemuzu vzpomenout a ktere maji co rict .... nebo meli : dostoj, vcelka77....atd.

 • Queronika27.8.2010 19:47

  :*D tady nemá cenu psát osobní názor ,anonymko.) Tady tě hnedka vypískají:)))

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 314 odpovědí a 402 548 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist