Doplňky stravy po vysazení HA

Otázku položila: Anonymní uživatelka #427384 17.3. 14:07

Ahoj, rozhodla jsem se po téměř 4 letech vysadit HA. Doporučíte nějaké přípravky, kterými se dá tělu pomoct s vyrovanáním po vysazení? Nějaké vitamíny, čaje, doplňky stravy. Dlouhodobě beru pouze hořčík.
Vím, že tělo potřebuje hlavně čas...ale jestli máte někdo něco dobrého vyzkoušeného, tak budu ráda :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Brala jsem deset let a po vysazení cca 4m a byl klid. Někomu to trvá déle. Záleží vždy na jedinci. Ale osobně jsem nic nebrala, jen ten hořčík na křeče.

  • Nechala bych tělo být, aby se srovnalo samo. ;) Třeba to nebude tak žhavý. Vysadila jsem skoro po 6 letech, cyklus mám hned o vysazení pravidelnej +-2 dny. Bolesti a síla krvácení se srovnala během asi 3 měsíců. Jediný co, tak beru doplněk stravy na vlasy, který mi šíleně padají, ale to už se taky lepší.

  • Ahoj, já jsem měla po vysazení dost velké problémy a tak jsem musela brát Utrogestan. K tomu mi gynekoložka poradila Fertipronu. To je takový malý zázrak. Beru i teď, pár let poté. Pomáhá mi udržet pravidelný a snesitelný cyklus. :-)

  • zoink25.4. 12:43

    Ahoj, dobře jsi udělala, já jsem brala HA několik let a bála jsem se, co vysazení udělá s mým tělem a už bych do toho nikdy nešla. Po vysazení se mi hodně změnila pleť, tak jsem si musela najít jinou kosmetiku, co mi sedí, jinak jsem si nakoupila různé bylinkové čaje na celkové pročištění těla, kamarádka mi k narozeninám pořídila i krásnou krabičku na čaj https://www.firemnikrabicky.cz/ , tak už to mám i kam dávat a to mi pomohlo asi nejvíce. Jinak jsem si kromě hořčíku a zinku, který beru na kůži, přibrala ještě i magnesium.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 063 otázek, kterým se dostalo 266 960 odpovědí a 406 048 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist